Mieszkańcy naszego kraju nieustannie muszą zmagać się z wysokimi temperaturami. Jak się okazuje, Marta Kaczyńska znalazła sposób, aby poradzić sobie w tym trudnym czasie.

Sposób Marty Kaczyńskiej!

Marta Kaczyńska bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Ma bowiem swoje konto na portalu Instagram, na którym regularnie publikuje zdjęcia ze swojego codziennego życia.

W przeważającej części są to zdjęcia krajobrazów, które podziwia podczas pieszych wędrówek. Ostatnio jednak na jej profilu pojawił się zupełnie inny kadr.

Jak się okazuje bratanica Jarosława Kaczyńskiego postanowiła poradzić sobie z upałem w niestandardowy sposób. Zdecydowała się bowiem na kiszenie ogórków!

Instagram @mmkaczynska

Nikt nie spodziewał się takiego zdjęcia!

Na jej profilu zagościło bowiem zdjęcie słoika wypełnionego po brzegi dorodnymi ogórkami. W słoiku znajduje się także czosnek oraz koper. Wychodzi na to, że Marta Kaczyńska poświęca gorące, letnie wieczory na kuchenne sprawy i chętnie przygotowuje zapasy!

- Dla ochłody - brzmi podpis pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Zdjęcie natychmiast zebrało setki polubień. Nie ma wątpliwości, że domowy kiszony ogórek jest świetnym dodatkiem do obiadu w upalne, letnie popołudnie. Dodatkowo jest bardzo zdrowy i dostarcza naszemu organizmowi mnóstwo korzyści!

Sezon na kiszenie ogórków jest bowiem w pełni! Warto więc wzbogacić naszą spiżarnię o kilkanaście słoików z pysznymi ogórkami. Są to bowiem świetne zapasy, które możemy spożytkować w mroźne, zimowe dni. Dzięki nim przypomnimy sobie wakacyjne upały i łatwiej będzie nam przetrwać zimę!

Instagram @mmkaczynska

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY