Agata Kulesza jest popularną i lubianą aktorką. Stara się, żeby rewelacje z jej życia prywatnego nie przyćmiły osiągnięć zawodowych, dlatego nie ujawnia zbyt wiele informacji na swój temat, jednak co jakiś czas do mediów docierają nowe przecieki.

Wielkim zaskoczeniem dla fanów aktorki było to, że ma ona spore problemy w małżeństwie. Okazało się, że mężczyzna, z którym się rozwodzi, stosował wobec niej przemoc.

Fakt, że aktorka posiada Niebieską Kartę, był szokiem dla opinii publicznej. Teraz okazało się, że ponownie stało się coś, co sprawiło, że pojawiła się na pierwszych stronach gazet.

Agata Kulesza. Źródło: Instagram
Agata Kulesza. Źródło: Instagram

Agata Kulesza usiłuje odzyskać swój dom

48-letnia popularna aktorka często jeździła do drewnianego domku w Czerwińsku nad Wisłą. Dotychczas bardzo lubiła odwiedzać to miejsce, jednak teraz nie ma takiej możliwości.

Wszystko dlatego, że jej mąż, Marcin Figurski, z którym obecnie się rozwodzi, postanowił wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania na Mokotowie w Warszawie. Jak donosi Pomponik, zamieszkał właśnie w Czerwińsku.

„Agacie ten pomysł bardzo się spodobał. Jednak z czasem dotarło do niej, że nie będzie już mogła wrócić do tego urokliwego miejsca, niezwykłego klimatu i poranków nad Wisłą” – mówi jedna z koleżanek aktorki o wyprowadzeniu się Figurskiego do Czerwińska.

Agata Kulesza. Źródło: Instagram
Agata Kulesza. Źródło: Instagram

Agata Kulesza dotychczas uwielbiała wyjeżdżać do drewnianego domku i zapraszać do niego znajomych, m.in. Agnieszkę Suchorę i jej męża, Krzysztofa Kowalewskiego. Tam w czwórkę odpoczywali – pływali łódką, opalali się, rozmawiali.

Okazuje się, że to właśnie Marcin Figurski pokazał Agacie Kuleszy miejsce, w którym aktorka jest zauroczona po dziś dzień. Wspólnie kupili posiadłość, w której obecnie mieszka Marcin Figurski z nową partnerką.

Przypomnij sobie o… ZARAŻONA KORONAWIRUSEM FRYZJERKA PRZYJMOWAŁA KLIENTÓW. WICEMINISTER ZDROWIA TŁUMACZY, CO DALEJ Z BRANŻĄ USŁUGOWĄ

Jak informował portal Życie: CORAZ WIĘKSZA LICZBA POLAKÓW ZGŁASZA SIĘ NA SZPITALNE ODDZIAŁY RATUNKOWE. LEKARZE ALARMUJĄ, ŻE TO WSTĘP DO PROBLEMÓW

Portal Życie pisał również o… KUBA WOJEWÓDZKI OTWIERA KOLEJNĄ RESTAURACJĘ. CENY ZWALAJĄ Z NÓG. CZY KRÓL TVN-U ZAGROZI POZYCJI MAGDY GESSLER?