Joanna Koroniewska razem ze swoim mężem - Maciejem Dowborem nieustannie bardzo aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Mają nawet swój własny kanał na portalu YouTube.

Niecodzienny pomysł sławnego małżeństwa

Kiedy tylko zaczęła się pandemia, a wraz z nią zakaz spotkań i zgromadzeń, małżeństwo natychmiast zapoczątkowało niesamowitą inicjatywę aby umilić czas swoim fanom.

Koroniewska i Dowbor na swoim kanale powołali do życia cykl wywiadów, które przewrotnie nazwali „Domówka u Dowborów”. Spotkania ze znanymi osobistościami odbywały się jednak tylko online. Mimo tego dostarczyły fanom sporo rozrywki i pomogły przetrwać ciężki czas w jakim się znaleźliśmy.

Jednak od pewnego czasu luzowane są obostrzenia, co do imprez i gromadzenia się ludzi. Takiej sytuacji nie mogła więc zmarnować Joanna Koroniewska, która niedawno obchodziła swoje 42. urodziny.

Jak się okazuje gwiazda wyprawiła niecodzienną domówkę na której pojawiło się wiele znanych osobistości!

Instagram: joannakoroniewska

Huczna impreza dostarczyła wiele radości!

Cała impreza odbyła się w pięknym ogrodzie obok domu pary, a jej przewodnim motywem były lata 80. Wszystkie zgromadzone osoby dopasowały swoje stroje w taki sposób, że miało się wrażenie iż przeniosły się w czasie!

Oczywiście zdjęcia z przyjęcia oraz obszerna relacja, zostały opublikowane na Instagramie Joanny Koroniewskiej. To właśnie stamtąd możemy dowiedzieć się, że wśród zaproszonych osób była m.in. Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska czy Ewa Chodakowska.

Nie ulega wątpliwości, że panie świetnie się bawiły i wyglądały pięknie. Przyjęcie było podwójnym świetowaniem, zarówno urodzin Joanny Koroniewskiej jak i możliwość ponownego organizowania imprez!

Instagram: joannakoroniewska

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: DANIEL MARTYNIUK ZAPOWIADA ZMIANĘ. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ FANOM SYN ZENKA MARTYNIUKA

Portal Życie pisał również o… ANNA BARDOWSKA POKAZAŁA DZIECKO. DO KOGO PODOBNA JEST DZIEWCZYNKA