Anna poznała Grzegorza Bardowskiego podczas programu „Rolnik szuka żony”. Można powiedzieć, że kiedy tylko na siebie spojrzeli od razu nawiązała się między nimi nić porozumienia, a potem narodziło się uczucie.

Szczęśliwe życie rodziny Bardowskich

Trzy lata temu zostali rodzicami po raz pierwszy. Wtedy to na świat przyszedł Jaś, który totalnie zmienił ich życie.

Szczęśliwi rodzice chcieli jednak, aby Jaś miał rodzeństwo, z którym to będzie mógł spędzać czas i radośnie się bawić.

Niedawno na świecie pojawiło się ich drugie dziecko, córeczka Liwia. Rodzice nie ukrywają, że są z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Anna Bardowska chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami, a służy jej do tego aplikacja Instagram. To tam publikuje mnóstwo zdjęć ze swojego codziennego życia.

Źródło: Instagram: ania.bardowska

Pierwszy wiosenny spacer z córeczką

Ostatnio opublikowała pierwsze zdjęcie z wiosennego spaceru z małą córeczką. Jak widać obie damy czują się świetnie i są bardzo szczęśliwe!

- Podejrzewam, że gdyby Liwia potrafiła mówić powiedziałaby „w końcu coś widać”. Pierwszy spacer w spacerówce był bardzo udany - brzmi podpis Anny Bardowskiej pod opublikowanym zdjęciem.

Pod fotografią natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze fanów, którzy przyznają otwarcie, że mała Liwia jest identyczna jak jej mama!

- Ania, Liwia jest Twoją małą kopią! Bardzo do Ciebie podobna;

- Śliczna Liwia jak mamusia

- Aniu ale Liwia jest podobna do ciebie - to tylko niektóre z wielu komentarzy zamieszczonych pod postem.

A wy jak sądzicie? Do kogo podobna jest malutka Liwia? Czy jest wierną kopią swojej mamy, a może bardziej przypomina tatę?

Źródło: Instagram: ania.bardowska

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI

Portal Życie pisał również o… WAŻNA DECYZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. DONIESIENIA NA TEMAT LECZNICZYCH WŁAŚCIWOŚCI JEDNEGO Z LEKÓW OKAZAŁY SIĘ FAŁSZYWE