Ostatnio w sieci jest bardzo głośno o akcji #Hot16challenge2, którą zapoczątkował raper Solar. Cel całej akcji jest bardzo szczytny.

Szczytny cel!

W wyzwaniu chodzi o to, że osoby nominują się wzajemnie do wykonania krótkiej, zwrotki na temat panującej obecnie sytuacji. Dodatkowym zobowiązaniem jest wpłacenie symbolicznej kwoty na zbiórkę, która zostanie przekazana na wsparcia ochrony zdrowia w naszym kraju.

Obecnie na koncie zbiórki jest już ponad 3 miliony złotych!

Źródło: YouTube

Syn celebryty zapowiada zmianę

Daniel Martyniuk jest ostatnio postacią, która bardzo często pojawia się w mediach. Niestety, do tej pory nie było o nim dobrych wiadomości.

Życie syna sławnego piosenkarza obfitowało ostatnio w pasmo porażek. Daniel Martyniuk na samym początku popadł w konflikt ze swoją żoną.

Niedługo potem mężczyzna stracił prawo jazdy, potem złamał kwarantannę i musiał zapłacić wysoką grzywnę, a na sam koniec został aresztowany ponieważ został złapany podczas jazdy bez uprawień.

Jak donosi portal Plotek.pl, Daniel Martyniuk został nominowany ostatnio do wzięcia udziału w akcji #Hot16challenge2. W krótkiej zwrotce opowiedział ostatnie wydarzenia ze swojego życia, a co więcej zapowiada zmianę swojego zachowania.

- Teraz patrzę na świat inaczej. I to się już nigdy nie zmieni raczej. Choć zboczyłem z drogi światła, na drogę cienia i mroku, gdzie diabeł chodził tuż przy moim boku. Nie poddałem się. To wszystko dzięki mojej kochanej córce i żonie, która pokazała mi, że nie każdy statek tonie - opowiada Daniel Martyniuk w krótkim utworze.

Co więcej, Daniel Martyniuk nominował do zabawy swojego ojca, Zenona Martyniuka. Kiedy król disco polo opublikuje swoją zwrotkę?

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI

Portal Życie pisał również o… WAŻNA DECYZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. DONIESIENIA NA TEMAT LECZNICZYCH WŁAŚCIWOŚCI JEDNEGO Z LEKÓW OKAZAŁY SIĘ FAŁSZYWE