Zenon Martyniuk jest znany z tego, że na scenie robi zawsze wielkie show. To jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

50-letni król disco polo nie zdradza za wielu szczegółów z życia prywatnego. Niewiele mówi o swojej rodzinie i prywatnych planach – woli zostawić te informacje dla najbliższych.

Gwiazdor jest znany już od lat. Wydał 17 albumów, przy czym największą sympatię i popularność przyniosły mu dwa ostatnie, „Przekorny los” i „Zaczarowana wyspa”. Zenek Martyniuk za każdy ze wspomnianych krążków otrzymał status diamentowej płyty, przekraczają 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Zenon Martyniuk z mamą. Screen: kraj.life
Zenon Martyniuk z mamą. Screen: kraj.life
Zenon Martyniuk z mamą. Screen: kraj.life

Gwiazdor próbował sił jako solowy wokalista i w 1994 roku wydał album „Wspomnienie”, lecz dużo większą popularność zdobył, grając z zespołem Akcent.

Zenek Martyniuk ma wielki gest

26 maja w Polsce obchodziliśmy Dzień Matki. Była to okazja, by złożyć swoim mamom życzenia, a także wręczyć im prezenty, odwdzięczając się za lata wychowywania nas. Młodsze dzieci dają swoim rodzicielkom laurki, zaś starsze – kwiaty, bombonierki, a także inne podarki.

Zenek Martyniuk postanowił świętować ten dzień w jeszcze inny sposób. Jak zauważa serwis disco-polo.info, na kanale gwiazdora w serwisie Youtube znalazła się playlista nazwana „Składanka na Dzień Matki”.

Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube

Zenek Martyniuk ma mamę, która wciąż pozostaje wciąż aktywna. Kobieta zaskarbiła sobie serca fanów muzyka, którą można było obserwować podczas benefisu działalności artystycznej Martyniuka.

Muzyk i jego mama są ze sobą niezwykle blisko. W wywiadach oraz treściach, które trafiają do mediów, można zaobserwować, że mają świetne relacje.

Składanka Zenka Martyniuka składa się z 5 utworów. Jeden z nich zadedykował swojej mamie.

Przypomnij sobie o… ANNA MUCHA POKAZAŁA WYJĄTKOWE ZDJĘCIE. „TO CUD I MAGIA”. FANI ZACHWYCENI FOTOGRAFIĄ

Jak informował portal Życie: SKANDALICZNE ZACHOWANIE TVP. SPOŁECZEŃSTWO NIE KRYJE OBURZENIA Z POWODU WCZORAJSZEGO WYDARZENIA

Portal Życie pisał również o… KONFLIKT POMIĘDZY ZNANYMI GWIAZDAMI TVP? MONIKA ZAMACHOWSKA NIE JEST ZADOWOLONA Z TAKIEGO PRZEBIEGU SPRAW