Daniel M., syn Danuty i i Zenka Martyniuków przysporzył im już niejednokrotnie ogromnych problemów. Czy po ostatnich kłopotach syn popularnego artysty zmieni swoje zachowanie?

Nieustanne kłopty

Doskonale pamiętamy zamieszanie jakie wokół swojej osoby wywołał syn Zenka Martyniuka. Mężczyzna miał już bowiem niejednokrotnie problemy z prawem.

Dość głośno było także o związku syna gwiazdy disco polo. Do awantur jakie dochodziły pomiędzy Danielem M. i jego partnerką musiano wzywać policję.

W ostatnim czasie syn Zenka Martyniuka został osadzony w areszcie. Przyczyną była bowiem jazda samochodem bez uprawnień.

Jak się niedawno okazało, Daniel M. opuścił areszt kilka dni wcześniej niż powinien. Wszystko to za sprawą Zenka Martyniuka. Zatroskany ojciec postanowił wpłacić za syna kaucję, która umożliwiła wcześniejsze wyjście na wolność.

Jak donosi "Super Express" obecnie Daniel M. przebywa cały czas pod opieką rodziców. Martyniukowie wyjechali bowiem do swojego drugiego domu, który znajduje się w Puszczy Białowieskiej

View this post on Instagram

#bialowieza #oldhouse #woodenhouse #photography

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Rodzice zrobią wszystko dla swojego dziecka

- Daniel na razie trzyma się rodziców. Przebywa z nimi w drugim domu w Białowieży. Tam mają więcej spokoju i okoliczności przyrody też mają łagodny wpływ na zszargane ostatnimi czasy nerwy całej rodziny – mówiła w wywiadzie dla „Super Expressu” jedna z bliskich osób rodziny Martyniuków.

Danuta i Zenek Martyniukowie nieustannie martwią się o przyszłość swojego syna. Jak wszyscy rodzice, chcieliby dla swojego dziecka jak najlepiej. Nie ulega też wątpliwości, że są już zmęczeni wiecznymi wybrykami Daniela M.

- Zenek i Danusia bardzo by chcieli, żeby Daniel dobrowolnie poszedł na terapię, ale on raz się zgadza, a raz nie. Odpuszczają jak widzą poprawę. Ale potem on wywija numer, a oni wyciągają go z tarapatów – zdradził przyjaciel rodziny.

Czy tym razem Daniel M. posłucha próśb swoich rodziców i da sobie pomóc?

Rodzina Martyniuków / party.pl

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ZENEK I DANUTA MARTYNIUKOWIE BOJĄ SIĘ O ŻYCIE SWOJEGO SYNA. WSZYSTKO PRZEZ TO, CO PRZECHODZI OBECNIE DANIEL

Portal Życie pisał również o… ŻONA DANIELA MARTYNIUKA ZŁOŻY POZEW O ROZWÓD? "EWELINA MA DOŚĆ"