Daniel Martyniuk, syn znanego gwiazdora Zenka Martyniuka, nie od dziś słynie ze skandali, które zwykle odbijają się szerokim echem w mediach. Jego historia jest pełna nietypowych sytuacji – był już zatrzymywany m.in. za agresywne zachowania.

Podczas jednego z zatrzymań funkcjonariusze policji znaleźli przy nim 3 gramy marihuany. Później, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu, został ukarany więzieniem w zawieszeniu i utracił prawo jazdy na 3 lata.

To jeszcze nie koniec kłopotów z prawem Daniela Martyniuka. Celebryta ma na swoim koncie kolejne „osiągnięcie”, które… zapędziło go za kratki.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl

Daniel Martyniuk nie ogląda już świata zza krat?

Daniel Martyniuk wiele razy deklarował, że się zmieni, jednak na niewiele się to zdało – wciąż wpada w problemy z prawem. Tym razem po raz kolejny je zlekceważył, dlatego trafił za kratki.

Wiadomo, że tym razem celebryta postanowił zlekceważyć sądowy zakaz jazdy samochodem, który nałożono na niego po tym, jak prowadził auto pod wpływem alkoholu. Uznał także, że nie musi przestrzegać przepisów dotyczących koronawirusa.

Martyniuk przebywał niedawno w Niemczech i Holandii, a po powrocie obowiązywała go ścisła dwutygodniowa kwarantanna. Niestety, nic sobie z tego nie robił i już zaraz po swoim powrocie zaczął beztrosko wyjeżdżać autem z domu.

Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: plejada.pl
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: plejada.pl
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: plejada.pl

Jeszcze niedawno rodzice celebryty drżeli o jego zdrowie i życie, gdyż – jak twierdziły media – źle czuł się w areszcie. Teraz, gdy minął miesiąc, celebryta może znów cieszyć się wolnością.

Daniel Martyniuk został zwolniony z aresztu dwa dni przed zapowiedzianym wcześniej terminem. Media informują, że decyzja ta kosztowała rodzinę Martyniuków 10 tysięcy złotych, zaś teraz Daniel będzie musiał pokazywać się na posterunku policji co tydzień.

Ciekawe, czy miesiąc spędzony w areszcie zrobił na celebrycie wrażenie – może teraz spełni swoje wcześniejsze obietnice poprawy?

Przypomnij sobie o… SERCE PĘKA. COŚ SIĘ SKOŃCZYŁO, TWARZ WOŚP ODCHODZI Z FUNDACJI

Jak informował portal Życie: OBIECANO POLAKOM PIENIĄDZE, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE ZOBACZĄ. NAJBIEDNIEJSI PONIOSĄ NAJWIĘKSZE STRATY

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY