Jak podaje portal „Pomponik”, Anna Mucha z okazji Dnia Matki postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami wyjątkowym zdjęciem i wspomnieniem, jakie się z nim wiąże. Fani aktorki są zachwyceni fotografią.

Wyjątkowe zdjęcie

Anna Mucha na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z okresu ciąży. Zdjęcie zostało zrobione dla magazynu „Viva” i zdobiło jedną z okładek gazety. Aktorka przyznała w opisie pod zdjęciem, że będąc w ciąży nie miała pojęcia, że macierzyństwo przyniesie jej tak wiele radości i uczyni ją najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

"(...) i że będę kochać najmocniej ! i ze to cud i magia ! sens i przywilej! obowiązki i obawy. ale przede wszystkim ogrom miłości i ... moje wszystko !" - napisała w komentarzu pod zdjęciem. Nie zapomniała również o życzeniach dla wszystkich mam.

„Wszystkim Mamom życzę spokoju, szczęścia, radości, spełnienia i działającego zamka w drzwiach od toalety” – napisała Anna Mucha. Przypomnijmy aktorka doczekała się dwójki dzieci ze związku z Marcelem Sorą, córki Stefanii i synka Teodora.

Niestety związek aktorki nie przetrwał próby czasu i para rozstała się po 10 wspólnie spędzonych latach.

Instagram/taannamucha

Reakcja fanów

Fotografia zamieszczona przez Annę Muchę zachwyciła fanów, czemu wyraz dawali w lawinie komentarzy pod zdjęciem.

"Ale fota! Gdybym kiedykolwiek zdecydowała się być mamą, najbardziej chciałbym być właśnie taką!!! Czad mamą!!" – napisała jedna z internautek. "Mega fotka", "Super zdjęcie", "Zdjęcie sztos", "Mega fajnie w tych włosach" - to tylko część z pozostałych z nich.

Instagram/taannamucha

Jak podoba wam się Anna Mucha w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Dominika Tajner wyjawia kulisy ślubu z Wiśniewskim. Przy organizacji wesela przeżyła traumę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trudne chwile Olgi Frycz. Jej mama trafiła do szpitala. Konieczne było przeprowadzenie operacji

O tym się mówi: Czy już niedługo będziemy mogli cieszyć się wysokimi temperaturami w naszym kraju? Meteorolodzy nie pozostawiają złudzeń