Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera oraz była żona Michała Wiśniewskiego, ogromną popularność zdobyła właśnie dzięki swojemu małżeństwu. Ślub z liderem zespołu Ich Troje przyniósł jej dużą rozpoznawalność w całej Polsce, dzięki czemu teraz uznawana jest ona za prawdziwą celebrytkę. Często pojawia się na imprezach i ściankach.

W zeszłym roku szerokim echem odbiło się rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, o którym dowiedziała się ona… z mediów.

Jak się okazało, uczucie frontmana Ich Troje do czwartej żony wypaliło się i postanowił szukać szczęścia w miłości w ramionach innej kobiety – jest już po piątym ślubie. Dominika Tajner potrzebowała chwili na dojście do siebie po zakończonej relacji, jednak od jakiegoś czasu także ona ma innego partnera.

Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl

Szczere wyznanie Dominiki Tajner

Dominika Tajner wzięła ślub z Michałem Wiśniewskim w 2012 roku. Od tego czasu minęło już ładnych kilka lat, a para zdążyła rozejść się, jednak celebrytka wciąż dusi w sobie wiele emocji związanych z jej relacją z wokalistą Ich Troje.

Do ślubu doszło 30 czerwca 2012 roku. Na imprezie pojawiło się niemal 700 osób. Portal Lelum.pl zdradza, co po latach wspomina Dominika Tajner.

- Największa trauma to było układanie stolików. Wiadomo, było dużo gości i może nie każdy się lubi, nie każdy chciałby obok siebie siedzieć. (…) To było mocne wyzwanie – zdradziła celebrytka.

Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram

Ślub był bardzo spontaniczny i towarzyszyło mu wiele stresu. Tort, który mieli młodzi, został przeniesiony dopiero po wyciągnięciu drzwi z zawiasów, gdyż był za duży, suknia Dominiki ledwie zdążyła dotrzeć, zaś sama panna młoda nawet nie zdążyła wykonać próbnego makijażu i fryzury.

- Wesele trwało bardzo długo, bo skończyło się dwa tygodnie później, więc miałam się kiedy wybawić – wraca pamięcią do dawnych czasów Dominika Tajner.

Przypomnij sobie o… ALEKSANDRA KOSTKA PRZEŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. POPULARNA POGODYNKA POTRZEBUJE WSPARCIA

Jak informował portal Życie: NIEZWYKŁY WYSTĘP TANECZNY. TO NAGRANIE ZROBIŁO FURORĘ W SIECI

Portal Życie pisał również o… DODAJEMY JAJKA DO KAPUSTY I GOTUJEMY NA ŚNIADANIE, LUNCH LUB KOLACJĘ