W sieci co chwilę pojawiają niezwykłe dowody na to, że w obliczu wielkiej pasji i miłości wiek nie ma znaczenia. Niezwykły taneczny występ pary seniorów przyprawia o zawrót głowy.

Rock and Roll podbił świat

YT

Rock and roll to połączenie żywiołowej muzyki z akrobatycznymi ruchami tanecznymi. Bardzo istotna jest w rock and rollu bardzo precyzyjnie przemyslana choreografia, która pozwala wykonać taniec z myślą o tych, którzy to oglądają.

W latach 50. XX wieku ten styl tańca powstał wraz z muzyką, co zapoczątkowało rock and rollowy szał na całym świecie. Okrzyknięto go tańcem wszechczasów, choć z początku nie wszyscy byli gotowi pojąć fenomen podrzucania kobietą, symulowania klepania jej po pupie, czy zadzierania jej stroju. Z czasem jednak wszyscy przekonali się do tego stylu tańca.

Rock and Roll nie tylko dla młodych

YT

Ta para seniorów od jakiegoś czasu już podbija internet nagraniami swoich tanecznych popisów. Niejedna dużo młodsza osoba może tylko pozazdrościć świetnej kondycji tej pary. Rock and roll jest stylem niezwykle wymagającym, angażującym każdą komórkę ciała. Szybkie tempo, akrobacje i koordynacja - tego tym państwu nie brakuje!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Горячие новости (@zvezdnyj.olimp)

Przypomnij sobie o… OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW JEDNEJ Z SIECI DROGERII. OSZUŚCI ZNALEŹLI NOWY SPOSÓB NA ZDOBYCIE WRAŻLIWYCH DANYCH

Jak informował portal Życie: KATARZYNA CICHOPEK ZŁAMAŁA SWOJĄ TWARDĄ ZASADĘ. PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁA CÓRKĘ NA INSTAGRAMIE, FANI AKTORKI NIE MOGĄ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ Portal

Życie pisał również o… PRYWATNE PAMIĘTNIKI MEGHAN MARKLE MOGĄ ZDRADZIĆ WIELE TAJEMNIC MONARCHII. CZY RODZINA KRÓLEWSKA MA SIĘ CZEGO OBAWIAĆ?