Jeszcze w 2018 roku, po mediach społecznościowych krążyły posty zachęcające do zdobycia bonów do Rossmann za 500 zł. Jak podaje "se.pl", oszuści się powtarzają - tym razem wartość karty podarunkowej to 250 zł. Nie dajcie się oszukać, gdyż próba zdobycia bonu skończy się wrażliwych danych.

"Darmowe bony 250 zł do sklepu ROSSMANN"

Oszuści chcąc zdobyć Twoje dane do logowania na konto bankowe, użyją wszystkich środków, aby nakłonić Cię, byś zrobił to sam. Wystarczy zachęcić do skorzystania z "okazji", jakich wiele krąży po sieci. 22 kwietnia bieżącego roku, na Facebooku pojawił się post zachęcający do bezwysiłkowego "zdobycia" bonu podarunkowego o wartości 250 złotych. Treść posta budzi zastrzeżenia już na wstępie. Wchodząc na tę stronę, postępując według instrukcji, możemy być pewni, że wkrótkce potem opustoszeje nasze konto bankowe, a do domu przyjdzie monit związany z kredytem, którego nie braliśmy.

Facebook

DARMOWE BONY 250ZŁ DO SKLEPU ROSSMANN Można dostać DARMOWE KUPONY o wartości 250ZŁ do sklepu ROSSMANN przechodząc pod ten link. https://bit. ly/3btJ8LF Można wykorzystać bon na: - KOSMETYKI - MASECZKI - PŁYNY ODKAŻAJĄCE Instrukcja: 1. Należy skopiować link 2. Należy usunąć spację między "bit." a "ly" 3. Strona cię dalej poinstruuje https://bit. ly/3btJ8LF DARMOWE BONY 250ZŁ DO SKLEPU ROSSMANN

Portal "dobreprogramy.pl" także podzielił się informacją, jak wygląda proceder związany z fałszywymi bonami.

dobreprogramy.pl

Przypomnij sobie o… WSPANIAŁE WIEŚCI OD RODZINY NATALII KUKULSKIEJ. PO WIELU LATACH W RODZINIE JEST WSZYSTKO DOBRZE?

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA