Ostatnio w sieci bardzo popularna jest charytatywna akcja, która zapoczątkował raper Solar. Akcja Hot16Challenge2, bo tak brzmi jest nazwa ma za zadanie wspomóc polską ochronę zdrowia.

Szczytny cel!

Zadaniem osoby, która zostanie wyznaczona do wyzwania jest nagranie, krótkiej 16. wersowej zwrotki, a dodatkowo wpłata na zbiórkę przeznaczoną na ochronę zdrowia w naszym kraju.

W akcji wzięło udział już mnóstwo osób, wśród nich są nie tylko piosenkarze, ale także aktorzy, komicy i politycy.

Ostatnio w gronie nominowanych do wyzwania osób znalazła się także Natalia Kukulska, która perfekcyjnie wywiązała się z powierzonego jej zadania. Co ciekawe, nominowała ona swojego brata - Piotra Kukulskiego.

- Żona bębniarza w domowych metrażach podziw wyraża dla lekarza - śpiewa w swojej zwrotce Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska / YouTube

Rodzeństwo zażegnało konflikt?

Pod swoim wykonaniem Natalia Kukulska napisała wymowne „Dajesz bracie” na co Piotr Kukulski odpisał jej:

- Siostra, dzięki za nominację.

Jak doskonale wiemy, do niedawna rodzeństwo nie utrzymywało ze sobą kontaktu, a co więcej mieli za sobą wiele burzliwych kłótni.

Jak przypomina portal Pomponik.pl, Piotr Kukulski zarzucał swojej siostrze, że ta zagarnęła dla siebie większość majątku zmarłego ojca.

Natalia Kukulska nie mogła natomiast zapomnieć bratu sytuacji z dzieciństwa, kiedy to jego mama, a macocha Natalii nie była dla niej zbyt uprzejma.

Co więcej piosenkarka była pewna, że jej brat zaczynając karierę jako raper, zwany Pikej, liczył na to, że wypromuje się dzięki jej popularności.

Jednak, czy ostatnie wydarzenia pokazują, że rodzeństwo wreszcie nawiązało nić porozumienia i spełnią się słowa ich ojca, Jacka Kukulskiego, które zapisał w testamencie: Moje kochane dzieci, życzę Wam, abyście zawsze się kochały i wspierały”?

Piotr Kukulski / YouTube

Przypomnij sobie o… ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ