Anna Jantar, a właściwie Anna Jantar-Kukulska była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej lat 70 XX wieku. W jej hitach zasłuchiwały się tysiące Polaków. Najpopularniejszymi z nich są m.in. "Nic nie może przecież wiecznie trwać", czy "Tyle słońca w całym mieście".

Anna Jantar była niekwestionowaną gwiazdą. Artystka zginęła podczas katastrofy lotniczej 14 marca 1980 roku, niemal 40 lat temu.

Piosenkarka leciała samolotem Ił-62 Mikołaj Kopernik na trasie z USA do Polski. Niestety, pod koniec całej trasy, w pobliżu lotniska Okęcie, doszło do katastrofy.

Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p
Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p
Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p

Córką słynnej wokalistki jest Natalia Kukulska. Kobieta zdradziła ostatnio jedną z teorii spiskowych o odejściu jej mamy.

Zaskakująca teoria na temat śmierci Anny Jantar

Anna Jantar nie żyje już od ponad 40 lat. Słynna wokalistka zginęła w katastrofie samolotu, który leciał z Nowego Jorku do Warszawy i rozbił się w okolicach twierdzy Okęcia. Wówczas zginęło 77 osób.

Po jej śmierci wiele osób snuło zaskakujące teorie spiskowe na temat jej odejścia. Jedna z nich była naprawdę zaskakująca. Natalia Kukulska wspomina ją do dziś.

Natalia Kukulska. Źródło: Instagram
Natalia Kukulska. Źródło: Instagram
Natalia Kukulska. Źródło: Instagram

Okazuje się, że niedawno zmarły dziennikarz, Bohdan Gadomski, wymyślił bardzo oryginalną teorię spiskową dotyczącą Anny Jantar. Ponoć po katastrofie mężczyzna zadzwonił do matki wokalistki i przekazał wstrząsające informacje.

Anna żyje, podobno Cyganie porwali ją na statek i żądają okupu

- wspomina na swoim Instagramie córka Anny Jantar, Natalia Kukulska.

Oczywiście teoria ta nie była prawdziwa. Anna Jantar zmarła w katastrofie samolotowej w wieku zaledwie 30 lat.

Polecamy również: RADEK MAJDAN UMIEŚCIŁ W SIECI PRYWATNE ZDJĘCIE ŻONY. GOSIUNIA NIE BYŁA ZADOWOLONA

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY