Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. Razem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie.

Para bardzo szybko się w sobie zakochała, a ich piękne uczucie widoczne jest do dziś. Doczekali się trójki dzieci – prawie 20-letniego syna, Jana, a także dwóch córek, Anny, która skończyła 15 lat, oraz 3-letniej Laury.

Natalia Kukulska znana jest dzięki swojemu talentowi muzycznemu. Pochodzi z artystycznej rodziny – jej mamą była legendarna Anna Jantar, zaś tatą – kompozytor Jarosław Kukulski.

Popularna wokalistka ma już 44 lata. Debiutowała w wieku zaledwie 10 lata, śpiewając wtedy piosenki dla dzieci, m.in. znany wszystkim utwór „Puszek-okruszek”.

Jej przyrodnim bratem jest Piotr Kukulski, który próbował swoich sił w muzyce hip-hop, jednak dość szybko wycofał się z tych zamiarów.

Jak wygląda najstarsza córka Natalii Kukulskiej?

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trojga dzieci. Jej najstarsza córka, Ania, ma już 15 lat – 4 maja obchodziła urodziny. Z tej okazji artystka pokazała, jak wygląda jej latorośl.

I choć zazwyczaj na zdjęciach Natalii Kukulskiej nie uświadczymy zbyt wiele prywatnych ujęć, teraz zrobiła wyjątek. Fani mogą podziwiać Anię Dąbrówkę, która wygląda przepięknie.

„Urodzinowa, urodziwa, urokliwa. Moje 15-letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie. KochAniu, byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia!” – podpisała fotkę artystka.

Trzeba przyznać, że Ania ma piękną, delikatną urodę, którą odziedziczyła po mamie. Jest bardzo podobna do Natalii Kukulskiej, a także tragicznie zmarłej babci, Anny Jantar.

Przypomnij sobie o… RADEK MAJDAN UMIEŚCIŁ W SIECI PRYWATNE ZDJĘCIE ŻONY. GOSIUNIA NIE BYŁA ZADOWOLONA

Jak informował portal Życie: NAGRANIE Z POSZUKIWAŃ ZAGINIONEGO KACPERKA. AŻ LŻY CISNĄ SIĘ DO OCZU

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PRZEDSIĘWZIĘCIE KSIĘDZA RYDZYKA. DUCHOWNY DOSTAŁ NA NIE AŻ 117 MILIONÓW DOTACJI OD PAŃSTWA