Małgorzata Rozenek jest jedną z tych gwiazd, o której wszystko jest perfekcyjne. Tytuł perfekcyjnej pani domu przecież zobowiązuje. Na swoim Instagramie celebrytka pokazuje wszystko to, co piękne. Nie znajdziemy tam szarości i brzydoty.

View this post on Instagram

Kochani, choć majówka już się skończyła, wyjątkowa promocja w @nailacuv trwa w najlepsze. I to jeszcze przez trzy dni. Sprawdź na www.nailac.pl Promocja jest na WSZYSTKIE lakiery hybrydowe (kolory, bazy, topy) oraz na cała kolekcje lakierów kauczukowych z mojej kolekcji #BABYBOOMER. Jaka jest zaleta lakierów kauczukowych? Są delikatne dla płytki paznokcia, doskonale wyrównują wszelkie niedoskonałości płytki, czyli nierówności. Są bardzo łatwe w aplikacji, dzieki czemu możemy robić to w swoich domowych salonach ;-) Dodatkowa zaleta jest taka, że to produkt 2 w 1, czyli baza oraz kolor. Są dostępne w dziesięciu przepięknych mlecznych, pastelowych kolorach nude, które uwielbiam. #nailac #babyboomer

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Czasem ideał wyimaginowanego świata zostaje zakłócony. W tym przypadku sprawcą tego czynu został sam mąż celebrytki, Radek Majdan, który udostępnił w sieci zdjęcie, które popsuło Gosiuni humor…

Radek Majdan wrzucił nieidealne zdjęcie

Strażniczka idealnego świata pokazywanego na instagramie na szczęście zareagował w porę. Pod opublikowanym przez Radka zdjęciem znalazł się powiem komentarz samej Małgorzaty Rozenek, jak brzmiała jego treść?

Pysiula!!! Nie mogłeś mi chociaż bluzki na brzuchu poprawić?! – napisała pod postem męża Małgorzata Rozenek.

Na komentarz żony zdecydował się odpowiedzieć autor zdjęcia, który zrobił to wyjątkowy sposób.

- Pięknego brzuszka nie trzeba zasłaniać, uroczy widok pięknej mamusi. Pięknie, tak właśnie odpoczywa 100% kobieta - napisał na swoim Instagramie Radosław Majdan.

Wypowiedź kochającego męża wzruszyła internautów.

View this post on Instagram

#gangmajdana #maninblack 😎😈

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

rzypomnij sobie o… JEZUS NIE POZWOLIŁ SIĘ OBWOŁAĆ KRÓLEM. JEMU NIE CHODZI O WŁADZĘ