32-letnia blogerka modowa Maffashion (właśc. Julia Kuczyńska) jest prawdziwą gwiazdą. O jej życiu prywatnym zrobiło się naprawdę głośno – w ostatnim czasie działo się u niej sporo ciekawych rzeczy.

Maffashion. Screen: Pudelek
Maffashion. Screen: Pudelek
Maffashion. Screen: Pudelek

Maffashion z pewnością nie może narzekać na brak popularności. Teraz jest jeszcze bardziej rozpoznawalna w szerszych kręgach. Zapewniło jej to najpierw rozstanie z Czarkiem, który jest jednym z współwłaścicieli kanału Abstrachuje w serwisie YouTube. Wszystko dlatego, że para poinformowała o swoim zerwaniu chwilę po podjęciu decyzji, podczas wypadu na sushi. Nagrali filmik wyjaśniający dla swoich fanów.

Następnie Julia zaczęła spotykać się z Sebastianem Fabijańskim, co wzbudziło ogromne emocje. Kilkukrotnie przyłapano ją nad ranem pod jego domem, a wszystkie donosy pozwalają przypuszczać, że świeżo upieczona para już wspólnie zamieszkała. Kolejna była informacja o ich szybkich zaręczynach.

Czas na kolejny etap w życiu popularnej blogerki. Teraz Julka zostanie… mamą.

Maffashion w ciąży z Fabiańskim!

Polski szołbiznes to ostatnie prawdziwe baby boom. Jak się okazuje do Grona przyszłych mam dołączyła także Maff. Jak się okazuje ten stan nie jest dla Julki łatwy. Wiadomo, że blogerka choruje na niedoczynności tarczycy i Hashimoto. W związku z tym przyszła mama musi stale być pod opieką i obserwacją lekarzy.

Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną - informuje źródło Pudelka.

Maffashion. Screen: Pudelek
Maffashion. Screen: Pudelek
Maffashion. Screen: Pudelek

Przypomnij sobie o… WYSZEDŁ NA JAW PRAWDZIWY POWÓD OSTATNIEJ PODRÓŻY ZBIGNIEWA CYBULSKIEGO. NAJBLIŻSI AKTORA WYZNALI PRAWDĘ PO WIELU LATACH

Jak informował portal Życie: ZENEK I DANUTA MARTYNIUKOWIE BOJĄ SIĘ O ŻYCIE SWOJEGO SYNA. WSZYSTKO PRZEZ TO, CO PRZECHODZI OBECNIE DANIEL