Nie trzeba było długo czekać – wokół poczynań Kasi Kowalskiej i jej córki, Oli, wybuchła niemała afera. Spowodowana jest chorobą tej drugiej.

Nawet fani wokalistki nie potrafią zrozumieć, co nią kierowało, i mają jej za złe takie postępowanie. Okazuje się bowiem, że Ola nigdy nie miała koronawirusa, choć tak można było usłyszeć w mediach.

Wielkie kłamstwo Kasi Kowalskiej?

Ola znalazła się w jednym ze szpitali w Londynie, trafiła tam w bardzo ciężkim stanie. Była intubowana oraz wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Na początku Kasia Kowalska nagrała poruszający film ku przestrodze, opowiadała o ciężkiej chorobie córki i przestrzegała tych, którzy dalej bagatelizują koronawirusa. Szybko usunęła nagranie, ale dalej można znaleźć je w sieci.

Media informowały, że córka Kowalskiej ma 40-stopniową gorączkę, ciężką niewydolność płuc, leży nieprzytomna i korzysta z pomocy respiratora. Te objawy, mimo braku oficjalnego potwierdzenia, odpowiadają oznakom koronawirusa.

View this post on Instagram

#ciechanow #dziekujemy❤️

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Tymczasem menadżer Kasi Kowalskiej przyznał ostatnio, że Ola nie była zarażona koronawirusem – kilkukrotne testy za każdym razem dawały wynik negatywny. Wokalistka nie powiedziała wprost, że jej córka ma koronawirusa, jednak wszystko, co mówiła, zestawiała w kontekście z COVID-19.

Dodatkowo Kasia Kowalska nigdy nie powiedziała, że tak nie jest, mimo licznych plotek na temat choroby swojej córki.

Kasia Kowalska chciała, by było o niej głośno?

To z pewnością nie przypadek – Ola Kowalska dodała w sieci zdjęcie korony, a jej mama dziękowała medykom, którzy stawiają czoła pandemii.

View this post on Instagram

#dzieńdobrywszystkim😘

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Wygląda na to, że obie były świadome, że wzmianka o koronawirusie pozwoli Kasi Kowalskiej na przypomnienie o swojej twórczości, co skrupulatnie wykorzystały. Teraz, gdy fani są zirytowano, Ola Kowalska zablokowała konto na Instagramie – jest dostępne tylko dla znajomych, po to, by nie czytać słów oburzenia oraz nie udostępniać obcym własnych relacji i zdjęć.

Przypomnij sobie o… SEKRET ZBIGNIEWA WODECKIEGO, KTÓRY SKRYWAŁ PRZED ŚWIATEM. CO NAPRAWDĘ ŁĄCZYŁO GO Z ANNĄ DYMNĄ

Jak informował portal Życie: WYSZEDŁ NA JAW PRAWDZIWY POWÓD OSTATNIEJ PODRÓŻY ZBIGNIEWA CYBULSKIEGO. NAJBLIŻSI AKTORA WYZNALI PRAWDĘ PO WIELU LATACH

Portal Życie pisał również o… ZENEK I DANUTA MARTYNIUKOWIE BOJĄ SIĘ O ŻYCIE SWOJEGO SYNA. WSZYSTKO PRZEZ TO, CO PRZECHODZI OBECNIE DANIEL