Dzięki akcji policji na własne oczy możemy zobaczyć, jak przebiegają poszukiwania zaginionego Kacperka. Wszystko dlatego, że policja udostępniła mediom nagrania z akcji poszukiwawczej. Firma znajduje się w serwisie informacyjnym Jelenia.Tv, zajmującym się wydarzeniami w obrębie miasta Jelenia Góra.

Kacperek w dalszym ciągu jest poszukiwany

Sprawą Kacperka żyją media i zdecydowana część Polaków już od dobrych kilku dni. Niestety, jest to bardzo trudny przypadek – 3,5-letni chłopiec zniknął nagle i jak na razie nie wiadomo, co mogło się wydarzyć, a śledczy mnożą hipotezy.

W akcję poszukiwawczą zaangażowały się nie tylko służby mundurowe i okoliczni mieszkańcy, ale także m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski z małżonką, a nawet jasnowidz Krzysztof Jackowski. Sprawa wciąż pozostaje niejasna, dziecko nie zostało odnalezione, jest niewiele jakichkolwiek poszlak.

Nad sprawą pochyliły się dziesiątki osób. Nie da się ukryć – im dłużej trwają poszukiwania, tym mniejsze szanse, że Kacperka uda się odnaleźć żywego, choć liczą na to jego najbliżsi.

Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl

W poszukiwaniach używany jest georadar

Policja dalszym ciągu poszukuje Kacper. Zgodnie z podejrzeniami śledczych, istnieje ryzyko, że dziecko utopiło się w Kwisie. No rzeki jest dokładnie przeszukiwane przez strażaków a także funkcjonariusze policji. Niestety ciała Kacperka nie udało się tej pory odnaleźć.

Poszukiwania chłopca uczestniczy także Strasz. Ponadto przyłączy się do niej również płetwonurkowie. Funkcjonariuszom pomagają także policjanci z Dolnego Śląska, którzy udostępnili georadar.

Przypomnij sobie o… JEZUS NIE POZWOLIŁ SIĘ OBWOŁAĆ KRÓLEM. JEMU NIE CHODZI O WŁADZĘ