Dzień Matki to wyjątkowe święto większości polskich kobiet i z tej okazji Kasia Cichopek postanowiła pierwszy raz złamać przyjętą wiele lat temu zasadę ochrony tożsamości swoich dzieci w sieci. Aktorka, podobnie jak jej koleżanki z branży, chce, by jej dzieci miały spokojne dzieciństwo i nie były łączone ze znaną mamą. Rówieśnicy bywają okrutni.

Jednak na Instagramowym profilu Katarzyny Cichopek pojawiło się zaskakujące zdjęcie, na którym możemy zobaczyć znaną aktorkę, gwiazdę „M jak Miłość” w objęciach jedenastoletniego syna Adama i siedmioletniej córki Heleny.

Nie byłoby w tym nic dziwnego – wkońcu Cichopek już parokrotnie wrzucała zdjęcia z dziećmi do sieci – dyby nie fakt, że na jednej z fotografii możemy zobaczyć twarz dziewczynki. To nowość w przypadku publikacji Kasi Cichopek na Instagramie!

Kasia Cichopek pokazała na Instagramie swoje dzieci. Fani zachwyceni!

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie. Profil aktorki od lat śledzi już blisko 400 tysięcy osób, a gwiazda „M jak Miłośc” co rusz dzieli się z obserwatorami zdjęciami z życia prywatnego, wyjazdów z rodziną i przyjaciółmi, a także zabawne filmiki ze studio tańca należącego do jej męża, Marcina Hakiela, z którym 15 lat temu aktorka wygrała „Taniec z Gwiazdami”.

Po raz pierwszy na Instagramie można było jednak zobaczyć twarz Helenki, siedmioletniej córki aktorki!

- Moje Szczęścia. Dziękuję za Waszą miłość i radość. Wszystkiego najlepszego Dla wszystkich Mam! – napisała aktorka pod zdjęciem.

Fani nie posiadają się z zachwytu i szeroko komentują najnowsze zdjęcia aktorki!

- Cudne zdjęcia!

- Piękny widok!

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… MANDARYNA W MOCNYCH SŁOWACH O SWOIM BYŁYM MĘŻU. ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY RELACJI, JAKĄ ŁĄCZY JĄ Z MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM

Jak informował portal Życie: DOMINIKA TAJNER PLANUJE ŚLUB? BYŁA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO PRZEDSTAWIŁA NOWEGO PARTNERA

Portal Życie pisał również o… PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZDECYDOWAŁ O WPROWADZENIU NOWEGO PRZEPISU. POLACY BĘDĄ MUSIELI SIĘ DO NIEGO DOSTOSOWAĆ