To było chyba najbardziej medialne i znane małżeństwo Michała Wiśniewskiego. To właśnie z tancerką i choreografką Michał Wiśniewski wystąpił w reality show „jestem, jaki jestem” na antenie TVN, z nią doczekał się dwójki pierworodnych dzieci: Xaviera i Fabienne. Przez wiele lat wyjątkowo ciepło wypowiadał się również o byłej żonie.

Nic więc dziwnego, że wielu fanów chciałoby wielkiego powrotu Mandaryny i „Czerwonego”, jak zwykła mawiać o swoim byłym mężu Marta Wiśniewska. Artystka postanowiła wreszcie skonfrontować się z tymi spekulacjami i stanowczo powiedziała, co o tym myśli. Nie były to delikatne słowa!

źródło: Instagram

Mandaryna o swoich stosunkach z byłym mężem. Powiedziała wprost, jakie relacje łączą ją z Michałem Wiśniewskim!

Mandarynie i Michałowi Wiśniewskiemu po latach udało się stworzyć dobrą relację i to nie tylko ze względu na dobro wspólnych dzieci. Właśnie dlatego wielu fanów spekuluje, czy możliwy jest powrót tych dwojga jako pary. Mandaryna postanowiła nareszcie uciąć takie pomysły w zarodku. W rozmowie z Wideoportalem powiedziała wprost, co o tym myśli.

- Dla mnie to jest przeszłość zamknięta. Z Michałem się "kumplujemy". Mamy lepsze i gorsze momenty. Udało się nam wypracować system porozumiewania się i o tyle, o ile odnaleźliśmy wspólną instrukcję obsługi – przekonuje Mandaryna, cytowana przez serwis gwiazdy.wp.pl.

Nie da się jednak ukryć, że dla Michała Wiśniewskiego to właśnie Marta była miłością życia. Wokalista od dawna deklaruje, że zawsze będzie jej przyjacielem, bez względu na okoliczności.

Mandaryna skomentowała również niedawny piąty ślub Michała Wiśniewskiego, przekonując, że to jego życie i jego sprawa.

View this post on Instagram

Mandaryna? @marta.mandaryna

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI BĘDZIE ZMIENIAĆ BRANŻĘ? PIŁKARZ SPRÓBUJE SWOICH SIŁ, NAGRYWAJĄC RAPOWĄ MUZYKĘ

Jak informował portal Życie: POWAŻNA CHOROBA POKRZYŻOWAŁA PLANY ZAWODOWE CLEO. FANI DODAJĄ WSPARCIA WOKALISTCE, KTÓRA WYRAŹNIE TEGO POTRZEBUJE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA