Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera oraz była żona Michała Wiśniewskiego, ogromną popularność zdobyła właśnie dzięki swojemu małżeństwu. Ślub z liderem zespołu Ich Troje przyniósł jej dużą rozpoznawalność w całej Polsce, dzięki czemu teraz uznawana jest ona za prawdziwą celebrytkę. Często pojawia się na imprezach i ściankach.

W zeszłym roku szerokim echem odbiło się rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, o którym dowiedziała się ona… z mediów.

Jak się okazało, uczucie frontmana Ich Troje do czwartej żony wypaliło się i postanowił szukać szczęścia w miłości w ramionach innej kobiety – jest już po piątym ślubie. Dominika Tajner potrzebowała chwili na dojście do siebie po zakończonej relacji, jednak od jakiegoś czasu także ona ma innego partnera.

Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. źródło: plejada.pl

Dominika Tajner w objęciach nowego mężczyzny

Choć mogłoby się wydawać, że rozwód z popularnym muzykiem powinien przynieść Dominice Tajner spadek zainteresowania mediów, stało się wręcz odwrotnie. Kilkadziesiąt tysięcy osób bacznie obserwuje jej kolejne kroki w świecie show-biznesu oraz życiu prywatnym, zwracając uwagę nawet na tak małe szczegóły, jak botoks włosów.

Jak donosi redakcja Pomponika, udało jej się stworzyć szczęśliwy związek z nowym mężczyzną, co również wzbudza ogromne zainteresowanie fanów i mediów.

„Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu. Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama” – mówi Dominika Tajner.

Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram
Dominika Tajner. Źródło: Instagram

„Na razie to życie prywatne to jest wspólna decyzja, bo on troszeczkę ceni sobie prywatność. Pamiętam taką naszą rozmowę, gdy powiedział, że ceni sobie prywatność. A ja mówię: ‘o kurde, ale wybrałeś’. Ale udaje nam się to. To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną.

„W końcu będą miała taki swój fragment, o którym nikt nic nie będzie wiedział. Spotykamy się już pół roku. Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy. Zajmuje się czymś innym i robi to, co kocha. Mam nadzieję, że ze mną wytrzyma. Ja też nie jestem najłatwiejszą partnerką, jestem po jakichś doświadczeniach – lepszych, gorszych” – mówi o sobie.

Ujawniła, że jej nowy partner ma na imię Jarosław, a podczas izolacji przebywała z nim oraz swoim synem.

Przypomnij sobie o… NIEPOKOJĄCE ZAPISY W TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ. CZY PRACODAWCY BĘDĄ MOGLI OBCINAĆ PENSJE?

Jak informował portal Życie: MANDARYNA W MOCNYCH SŁOWACH O SWOIM BYŁYM MĘŻU. ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY RELACJI, JAKĄ ŁĄCZY JĄ Z MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM

Portal Życie pisał również o… UOKIK PRZYŁAPAŁ SIEĆ BIEDRONKA NA OSZUKIWANIU KONSUMENTÓW. INSTYTUCJA WYDAJE OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW SKLEPU