Aleksandra Kostka to jedna z bardziej znanych polskich pogodynek. Uwielbiana przez internautów 44-latka pracuje obecnie w TVP, pojawia się w „Pytaniu na Śniadanie”.

Niestety, teraz podzieliła się z fanami smutnymi wieściami. Jak się okazało, Aleksandra Kostka dopiero co straciła najważniejszego mężczyznę. Co się wydarzyło?

Aleksandra Kostka przeżywa stratę bliskiej osoby

Pogodynka postanowiła podzielić się z fanami osobistą tragedią, jaka ją spotkała. Zrobiła to, zamieszczając nekrolog w mediach społecznościowych.

Aleksandra Kostka. Źródło: Youtube
Aleksandra Kostka. Źródło: Youtube
Aleksandra Kostka. Źródło: Youtube

Jak się okazuje, wczoraj, w Dzień Matki, odszedł jej tata, Jerzy. Aleksandra Kostka miała świetne relacje z ojcem, to dzięki niemu zainteresowała się tym, co później stało się jej zawodem.

Już gdy była dzieckiem, tata stawiał ją na stołku i zachęcał, by występowała przed najbliższymi. Dzięki jego zachętom Ola odkryła, że to jest to, co kocha, i po latach została aktorką musicalową.

Jerzy Kostka, tata pogodynki, był dobrym tatą oraz mężem. Co więcej, poświęcał się próbom odnalezienia swoich przodków – napisał o tym książkę.

- Mój Tata - zapalony poszukiwacz korzeni rodu Kostków poświęcił aż 20 lat swojego życia, żeby zebrać całą zgromadzoną wiedzę na ten temat i dokopać się aż do roku 1200! Napisał nawet obszerną książkę "Kostkowie Herbu Dąbrowa". Kto by pomyślał, że człowiek ma szlacheckie pochodzenie, a Św. Stanisław Kostka to mój pra pra pra wujek! Dzięki książce mojego Taty dowiedziałam się też, że jeden z Kostków trzykrotnie kandydował na króla Polski, a inny zdobył szczyt Kilimandżaro! – przytacza wypowiedź Aleksandry Kostki Super Express.

Aleksandra Kostka. Źródło: Youtube
Aleksandra Kostka. Źródło: Youtube
Aleksandra Kostka. Źródło: Youtube

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 26 maja 2020 roku odszedł Kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek śp. Jerzy Kostka. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się Mszą Świętą odprawioną 29 maja 2020 roku o godzinie 15.00 w kościele pw. Ducha Świętego w Koszalinie, poprzedzoną modlitwą różańcową o godzinie 14.30. Po Mszy Świętej pożegnamy Zmarłego na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie” – brzmi treść nekrologu taty pogodynki.

Gepostet von Aleksandra Kostka am Dienstag, 26. Mai 2020

Przypomnij sobie o… OLIWIA I ŁUKASZ Z PROGRAMU „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” PRZYWITALI NA ŚWIECIE PIERWSZE DZIECKO! ZDRADZAMY PŁEĆ I IMIĘ MALEŃSTWA

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA KOLEJNE ZMIANY. KIEDY WEJDZIE W ŻYCIE PAKIET DEREGULACYJNY

Portal Życie pisał również o… DWA KOLEJNE OGNISKA WIRUSA W POLSCE. GDZIE I ILE OSÓB CHORYCH