Jak podaje „Super Express”, para podzieliła się szczęśliwą wiadomością na Instagramie. Młodzi rodzice przy okazji dzielenia się radosną nowiną postanowili zdradzić, jakie imię wybrali dla swojego maluszka.

Dobra wiadomość

Oliwia i Łukasz zostali dobrani w parę w telewizyjnym programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Zaledwie rok od swojego ślubu w ciemno przywitali na świecie swojego pierwszego potomka. Oliwia podzieliła się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Na Instagramie kobieta zamieściła zdjęcie małej rączki bobasa i opis, w którym zdradziła imię, jakie wybrali wspólnie z mężem dla swojego maleństwa. „Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć. Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu – napisała Oliwia.

Instagram/modrafrelka

Łukasz informację o narodzinach swojego synka przekazał na InstaStory. Przekazał post żony, dodając do niego naklejkę prezentującą jedną z bardziej poruszających scen z bajki „Król Lew”, na której Rafiki pokazuje wszystkim mieszkańcom Lwiej Ziemi małego Simbę.

Idealna para

Choć program „Ślub od pierwszego wejrzenia” budził wiele kontrowersji, Oliwia i Łukasz z pewnością cieszą się, że wzięli w nim udział. Od początku para dobrze się ze sobą dogadywała. Oliwia zdradziła, że widząc na ślubie Łukasza pomyślała, że „to taki ładny podrywacz”.

Łukasz również podzielił się swoimi odczuciami. „Zauroczyła mnie sobą i pomyślałem, że faktycznie może coś z tego być. Sposób może trochę kontrowersyjny i dziwny, żeby szukać żony w telewizji, ale czemu nie, widać, że czasami trzeba zaryzykować” – powiedział w „Dzień dobry TVN”.

Instagram/modrafrelka

Serdecznie gratulujemy młodym rodzicom i życzymy im dużo szczęścia!

Spodziewaliście się, że małżeństwo pary przetrwa?

To też może cię zainteresować: Rodzice adopcyjni porzucili córkę twierdząc, że to dorosła socjopatka. „Stała nad ludźmi w środku nocy. Baliśmy się iść spać”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejny skandal wokół Edyty Górniak? Pewni celebryci na celowniku organizacji zdrowotnych. O co chodzi

O tym się mówi: Robert Lewandowski pokazał swoje mieszkanie. W jakich warunkach mieszka? Szczęka opada