Anna i Robert Lewandowscy tworzą bardzo udaną, zgraną parę – bardzo dbają o taki wizerunek. Robert Lewandowski to światowej klasy piłkarz, jeden z najlepszych strzelców na świecie. Anna zaś jest trenerką, coachem, sportowcem.

Od pary bije pozytywna energia, co sprawia, że miliony ludzi z chęcią obserwują ich życie – zawodowe i prywatne. Trzeba przyznać, że ostatnio dzieje się w nim całkiem sporo.

Robert Lewandowski kupił apartament w Warszawie

Angielski portal "The Sun" opublikował zdjęcie warszawskiego apartamentu Roberta Lewandowskiego. Piłkarz zapłacił za nie aż 35 mln złotych! Mieszkanie znajduje się na ulicy Złotej, a z jego okna widać panoramę Warszawy.

Jak podaje portal, zarobki Roberta wahają się w granicach 140 mln złotych rocznie. Suma ta składa się z wynagrodzenia za grę w Bayernie oraz kontrakty reklamowe.

W zakupionym w 2016 roku, mającym 192 metry kwadratowe apartamencie Roberta Lewandowskiego, znajduje się m.in. pokój do symulacji gry w golfa.

Co o swoim mieszkaniu powiedział sam Robert Lewandowski?

- Wybór mojego nowego mieszkania był podyktowany względami praktycznymi. To jedna z najlepszych rezydencji w Polsce, na miejscu mam zapewniony program treningowy na odpowiednim poziomie, a do pełnowymiarowego basenu, siłowni czy spa mam kilka minut windą - powiedział Robert Lewandowski dla "Luxurious Magazine".

Przypomnij sobie o… PROFESOR SIMON MÓWI NA JAKIM ETAPIE EPIDEMII KORONAWIRUSA JEST POLSKA. JEGO SŁOWA NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM

Jak informował portal Życie: NIEPOKOJĄCE DANE DLA POLSKICH PACJENTÓW. NA NIEOCZEKIWANE ZJAWISKO W POLSKICH SZPITALACH ZWRÓCIŁ UWAGĘ JEDEN Z SENATORÓW

Portal Życie pisał również o… KIEDY SZKOŁY BĘDĄ OTWARTE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW? MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI ZABRAŁ GŁOS, PADŁY KONKRETNE DATY