Jak podaje „Super Express”, mama Olgi Frycz, Agata trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Informację o tym aktorka przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrobiła to w Dniu Matki, który w tym roku był dla Olgi wyjątkowo trudny, bo nie mogła zobaczyć się ze swoją rodzicielką.

YouTube/Uwaga!TVN

Smutny Dzień Matki

Mama Olgi Frycz dzień przed swoim świętem przeszła poważną operację. Informację o tym aktorka przekazała na Instagramie. „Wczoraj nasza Mama miała operację w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Ortopedii i Traumatologii. Trzymamy kciuki żebyś szybko doszła do zdrowia i żebyś znowu mogła wchodzić po schodach na trzecie piętro w swoim ukochanym domu wczasowym nad morzem w Dźwirzynie. Bądź dzielna !!!!!!” – napisała.

Oldze przykro było, że jej mama musi być w szpitalu zupełnie sama. „Bardzo nam przykro, że pomimo tego, że Mama ma piątkę dzieci i trzy wnuczki to leży teraz sama w tym szpitalu i nawet nie możemy jej odwiedzić” – dodała we wpisie.

Przy okazji wpisu i Dnia Matki, aktorka podzieliła się zdjęciem swojej ukochanej mamy. „Z dzieciństwa nie mam takich zdjęć na których byłabym sama z moją Mamą bo właściwe nie zdarzały się okazje żebyśmy były we dwie, zawsze obok był mój starszy brat Antek, moja siostra Marysia, a później młodsi bracia Michał i Wojtek” – napisała w komentarzu pod zdjęciem.

Instagram/tojafrycz

Jak podoba się wam opublikowane przez Olgę zdjęcie?

To też może cię zainteresować: Wzruszające fotografie polskich polityków. Wspomnieniami z okazji Dnia Matki podzielili się m.in. Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki czy Donald Tusk

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak kiedyś wyglądała Pierwsza Dama RP? Niespotykane dotąd zdjęcia Agaty Dudy ujrzały światło dzienne

O tym się mówi: Komar tygrysi pojawia się w kolejnych krajach Europy. Sprzyja mu koronawirus. Czy Polska ma się czego obawiać?