Jak doskonale wiemy, Agata Duda i Andrzej Duda są małżeństwem już od 25 lat. Jak się okazuje, para poznała się kiedy oboje byli jeszcze bardzo młodzi.

Czasy młodości

Po raz pierwszy spotkali się bowiem w czasach liceum! Spotkanie to było przypadkowe, bowiem oboje pojawili się u swojego kolegi na jego urodzinach. Od razu zaiskrzyło!

Jak się okazuje, prezydent Andrzej Duda bardzo chętnie dzieli się wspomnieniami z czasów swojej młodości. Już niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć, jak obecny prezydent wyglądał kilkanaście lat temu.

Totalnie inaczej jest jednak w przypadku żony prezydenta, Agaty Dudy. Kobieta bardzo ceni sobie swoją prywatność, a zdjęcia z czasów jej młodości są praktycznie nie do zdobycia.

Jednak wczoraj, mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć, jak wyglądała Agata Duda, kiedy była nastolatką i kiedy to rozwijał się jej związek z Andrzejem Dudą.

Wczoraj obchodziliśmy bowiem Dzień Matki. To właśnie z tej okazji, na stronie internetowej prezydenta Andrzeja Dudy pojawił się filmik, w którym prezydent uchylił rąbka tajemnicy i pokazał kilka zdjęć z czasów młodości.

Andrzej Duda z mamą / YouTube

Wzruszający filmik

Jak zaznacza portal Super Express, filmik ten został stworzony w ramach podziękowania dla mamy prezydenta, więc większość zdjęć dotyczy właśnie jej. Jednak na kilku fotografiach możemy dostrzec młodą Agatę Dudę.

Nie ulega wątpliwości, że Agata Duda jest piękną kobietą i taką też była nastolatką. Widać, że od samego początku razem z Andrzejem Dudą stanowili zgraną i zakochaną w sobie parę.

Agata Duda i Andrzej Duda w czasach młodości / YouTube

Jest jednak coś, co przykuło uwagę wielu osób. Na zdjęciach widać olbrzymie podobieństwo Agaty Dudy do swojej córki Kingi! Można stwierdzić, że córka pary prezydenckiej wygląda identycznie jak jej mama w czasach młodości!

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR NIE KRYJE OBURZENIA OSTATNIMI WYDARZENIAMI. GWIAZDA STANOWCZO ZAPOWIEDZIAŁA, ŻE SPRAWA ZAKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ