Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Co więcej, kobieta jest lubiana przez ogromne grono publiczności.

Gwiazda ma wielkie serce dla ludzi!

Katarzyna Dowbor prowadzi program „Nasz nowy dom”, w którym to wraz ze swoją ekipą pomaga najbardziej potrzebującym rodzinom odmienić ich dom. Podczas programu nie brakuje łez wzruszenia. Katarzyna Dowbor to niewątpliwie kobieta o ogromnym sercu!

Jak się jednak okazuje, to właśnie ten wizerunek kobiety, pełen dobra, ciepła i wzbudzający zaufanie Polaków wykorzystała bez pozwolenia jedna z firm.

Jak się okazuje, firma ta zajmuje się sprzedażą produktu, który ma eliminować pasożyty z naszego organizmu. Bez pozwolenia Katarzyny Dowbor firma wykorzystała do reklamy produktu właśnie jej wizerunek.

Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official

Fani gwiazdy zostali oszukani!

Gwiazda nie ukrywa swojego oburzenia. Wystosowała do fanów oświadczenie, które opublikowała na swoim Instagramie.

- Uwaga! Nie dajcie się nabrać! Oszustwo! W Internecie pojawiły się reklamy produktu Germitox na pozbycie się pasożytów z organizmu. W tych reklamach bezprawnie wykorzystano mój wizerunek i nazwisko - zaznacza we wpisie gwiazda.

- Nigdy nie reklamowałam żadnego produktu na pasożyty i nie udzieliłam żadnego wywiadu na ten temat! Przestrzegam Was przed kupowaniem preparatów niewiadomego pochodzenia. Mogą być niebezpieczne dla Waszego zdrowia - zakończyła rozwścieczona Katarzyna Dowbor.

Co więcej, Katarzyna Dowbor obiecuje, że nie zostawi tak całej sprawy. Zamierza bowiem wyciągnąć odpowiednie konsekwencje od oszustów, którzy dopuścili się wykorzystania jej wizerunku bez zgody.

Jak zatem zakończy się cała sprawa? Czy Katarzyna Dowbor wygra walkę z oszustami?

Post na Instagramie Katarzyny Dowbor / Instagram:katarzyna_dowbor_official

Przypomnij sobie o… WSPANIAŁE WIEŚCI OD RODZINY NATALII KUKULSKIEJ. PO WIELU LATACH W RODZINIE JEST WSZYSTKO DOBRZE?

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ