Justyna Żyła po rozwodzie z Piotrem Żyłą bardzo aktywnie zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych. Po jakimś czasie jej aktywność znacząco zmalała, jednak od czasu kiedy były mąż kobiety opublikował zdjęcie z nową partnerką, Justyna Żyła znów nasiliła swoją aktywność!

Justyna Żyła zdecydowała się odpowiedzieć na zaczepki byłego męża!

Na odpowiedź na post Piotra Żyły, w którym skoczek przyznał, że na nowo układa sobie życie z nową partnerką nie trzeba było długo czekać. Justyna Żyła bardzo szybka opublikowała zdjęcie, które wskazywało, że kobieta również znalazła sobie nowego partnera.

Czujni obserwatorzy odnaleźli jednak mężczyznę ze zdjęcia i szybko okazało się, że jest on w związku z Miss Polski - Magdaleną Kasiborską. Sam Filip, bo tak ma na imię mężczyzna z postu Justyny Żyły, zdementował plotki mówiące o tym, że jest on w związku z byłą żoną skoczka narciarskiego. Jak się okazało, Justyna i Filip są dla siebie tylko bliskimi przyjaciółmi.

Jak informuje portal Super Express, ostatnio na profilu Justyny Żyły pojawiło się kolejne zdjęcie, które ma chyba na celu dobitne wyjaśnienie tego, że Filip pozostaje w związku z inną kobietą.

Instagram @justynazyla

Fani nie zostawili na niej suchej nitki!

Justyna Żyła opublikowała bowiem wspólną fotografię, na której towarzyszy jej Filip oraz jego partnerka - Magdalena Kasiborska. Obserwatorzy szybko zauważyli jednak jeden, znaczący szczegół.

- Chyba nie są zadowoleni z fotki z Tobą - brzmi jeden z komentarzy pod postem.

Jak widać na zdjęciu, Justyna Żyła jest bardzo uśmiechnięta, natomiast Filip i jego partnerka raczej nie podzielają emocji kobiety.

Czy takie zachowanie Justyny Żyły spowoduje, że obserwatorzy przestaną być do niej przyjaźnie nastawieni?

Instagram @justynazyla

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY