Rozwód Justyny Żyły i Piotra Żyły był jednym z najbardziej emocjonujących rozwodów w show-biznesie. Małżonkowie przez długi czas nie mogli dojść do porozumienia i nieustannie obrzucali się obelgami.

Szybka odpowiedź Justyny Żyły

Ostatnio Piotr Żyła pochwalił się w mediach społecznościowych swoją nową partnerką. Jak się okazuje, Justyna Żyła nie pozostała dłużna byłemu mężowi.

Na jej instagramowym profilu pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym przytula się z nieznanym dotąd mężczyzną. Zdjęcie opatrzone jest podpisem

- Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie.

Fani od razu byli przekonani, że mężczyzna na zdjęciu to nowy partner Justyny Żyły. Okazuje się jednak, że obserwatorzy byłej żony skoczka narciarskiego muszą jednak ostudzić swoje emocje.

Instagram @justynazyla

Ogromne zaskoczenie dla fanów celebrytki

Jak się okazuje, Filip, bo tak ma na imię mężczyzna ze zdjęcia Justyny Żyły, pozostaje w związku z Miss Polski 2019 - Magdaleną Kasiborską. A między nim, a Justyną Żyłą nie ma niczego więcej jak tylko przyjaźni.

Sprawę wyjaśniła na swoim profilu sama Justyna zamieszczając wymowny wpis:

- To miłe uczucie mieć obok siebie znajomych i przyjaciół. Słyszeć w swoim domu śmiech gości, czuć dobre emocje. PS. Pozdrowienia dla hejterów. Jest takie idealne powiedzenie: małe pieski szczekają najgłośniej.

Na domysły fanów Justyny Żyły zareagował także sam Fili Kasela. W wywiadzie, którego udzielił dla portalu Plejada wyznał, ze są z Justyną tylko przyjaciółmi.

- W związku z zaistniałą sytuacją informuję, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi z Justyną Żyłą. Natomiast moje serce należy wciąż do jednej kobiety, Magdy - wyznał mężczyzna.

Instagram @justynazyla

To również może Cię zainteresować: BOGUMIŁA WANDER ZOSTANIE SAMA? MĄŻ NIE ZAMIERZA ZMIENIAĆ SWOICH PLANÓW

Portal „Życie” pisał również o: PIOTR ŻYŁA MA NOWĄ PARTNERKĘ. BYŁA ŻONA SKOCZKA NARCIARSKIEGO NIE POZOSTAWIŁA NA NIM SUCHEJ NITKI

Jak informował również portal „Życie”: OSTRA KRYTYKA W KIERUNKU MAŁGOSI I PAWŁA Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY". INTERNAUCI BYLI BEZWZGLĘDNI