Mimo upływu lat, Polacy wciąż uwielbiają „M jak miłość”, a serial nieustannie przyciąga przed telewizory miliony widzów. Obecnie w telewizji możemy oglądać powtórki produkcji z całego kraju, a nowe odcinki pojawią się jesienią.

Aktorzy już wrócili na plan zdjęciowy po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej przez pandemię koronawirusa. Wiadomo jednak, że nie wszyscy pojawią się jeszcze na ekranach – w obsadzie serialu sporo się zmieni. O zmianach wspomnieliśmy w tym artykule.

Co wydarzy się jesienią w „M jak miłość”?

Wygląda na to, że w serialu zadzieje się bardzo wiele. Po wakacjach na ekrany wrócą nowe odcinki „M jak miłość”, a wraz z nimi kolejne perypetie aktorów. Na co tym razem powinni przygotować się widzowie?

Obsada "M jak miłość". Źródło: eska.pl
Obsada "M jak miłość". Źródło: eska.pl

Jak podaje Super Express, Kinga trafi do szpitala! Kasia Cichopek ujawniła ten fakt, gdy na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z Marcinem Mroczkiem. Aktorka ma na sobie kołnierz ortopedyczny.

Serialowa Kinga znajdzie się w szpitalu po wypadku. Piotrek, choć są pokłóceni, będzie pełnić wartę przy swojej ukochanej. Czy zdążą się pogodzić? Czy nie będzie jeszcze za późno? Co dokładnie stanie się Kindze? Na to i inne pytania odpowiedź znajdziemy w nowych odcinkach serialu, które będzie można premierowo oglądać we wrześniu.

„Co tu się wydarzyło?!?!?! Zobaczycie już niebawem! Wrzesień tuż tuż i wracamy z nowymi odcinkami @mjakmilosc.official Kto się stęsknił?” – podpisała swoje zdjęcie Kasia Cichopek.

Marcin Mroczek i Kasia Cichopek. Źródło: Instagram
Marcin Mroczek i Kasia Cichopek. Źródło: Instagram

Czekacie na powrót serialu i wyjaśnienie zagadki, dlaczego Kinga znalazła się w szpitalu? My bardzo!

Przypomnij sobie o… GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT ZE SKLEPÓW. SPOŻYCIE GO MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE

Jak informował portal Życie: CHCESZ WYJECHAĆ ZA MIASTO, ALE NIE WIESZ GDZIE? TE MIEJSCA ZNAJDUJĄ SIĘ ZALEDWIE GODZINĘ DROGI OD KRAKOWA

Portal Życie pisał również o… POWRÓT DO SZKÓŁ BĘDZIE WIĄZAŁ SIĘ Z BRAKAMI KADROWYMI? SYTUACJA JEST POWAŻNA, PRACOWNICY NIEPOKOJĄ SIĘ O SWOJE ZDROWIE