Mimo lat, Polacy wciąż uwielbiają „M jak miłość”, a serial nieustannie przyciąga przed telewizory miliony widzów. Obecnie w telewizji możemy oglądać powtórki produkcji z całego kraju, a nowe odcinki pojawią się dopiero jesienią.

Aktorzy już wrócili na plan zdjęciowy po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej przez pandemię koronawirusa. Wiadomo jednak, że nie wszyscy pojawią się jeszcze na ekranach – w obsadzie serialu sporo się zmieni.

Kto odejdzie z „M jak miłość”?

Kolejne odcinki „M jak miłość” to coś, na co widzowie czekają z niecierpliwością. Dalsze losy swoich ulubionych postaci będą mogli zobaczyć dopiero jesienią, jednak już teraz wiadomo co nieco o obsadzie produkcji – a tu szykują się spore zmiany. Część z nich może być sporym zaskoczeniem dla telewidzów.

Obsada "M jak miłość". Źródło: vod.tvp.pl
Obsada "M jak miłość". Źródło: vod.tvp.pl

Jak podaje Interia.pl, gdy Joanna Jarmołowicz zaszła w ciążę, jej bohaterka, Katia, wyjechała do Gruzji. Jednak teraz, gdy aktorka nieco odchowała dziecko, wróci na plan produkcji – jej wątek będzie kontynuowany, choć nie wiadomo, jaki będzie ciąg dalszy i czy pogodzi się z Łukaszem.

Grająca kelnerkę Agę Ina Sobala postanowiła pożegnać się z „M jak miłość”. Wtedy to scenarzyści postanowili wysłać jej bohaterkę w podróż w poszukiwaniu siebie. Tym sposobem nie zobaczymy na ekranach Iny.

Obsada "M jak miłość". Źródło: plotek.pl
Obsada "M jak miłość". Źródło: plotek.pl

Na przerwę od pracy zdecydowała się także Basia Kurdej-Szatan, grająca Asię. Wątek ciężarnej aktorki został rozegrany tak, by pozostawić dla niej otwarte drzwi – póki co serialowa Asia dowie się o oszustwach Michała i ciąży, która jest wpadką, co sprawi, że zdecyduje się na wyjazd do Francji, do ojca.

Basia Kurdej-Szatan planuje wrócić do „M jak miłość”, gdy dojdzie do siebie po porodzie, stąd jej wątek pozostaje otwarty.

Przypomnij sobie o… RODZINA ANITY I ADRIANA ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” WRESZCIE SIĘ POWIĘKSZYŁA. PIERWSZA SESJA Z CÓRECZKĄ WYPADŁA ROZCZULAJĄCO

Jak informował portal Życie: POMORZE: WE WTOREK ODNOTOWANO WZROST ZAKAŻEN KORONAWIRUSEM

Portal Życie pisał również o… WAŻNA WIADOMOŚĆ DOTYCZĄCA RESTRYKCJI W KRAJU. POLACY BĘDĄ ZADOWOLENI Z PODJĘTEJ PRZEZ RZĄD DECYZJI