Alicja Bachleda-Curuś to jedna z polskich aktorek o ogromnych ambicjach. Gwiazda postanowiła, że kariera w Polsce jej nie wystarczy – zdecydowała, że chce doczekać się fanów na całym świecie, dlatego wyjechała do USA.

Istotnie – cały czas otrzymuje angaże do mniej lub bardziej znanych filmów. Fani z chęcią obserwują także, jak radzi sobie w życiu prywatnym – a tutaj jest o czym opowiadać.

Alicja Bachleda-Curuś była w związku z gwiazdą światowego kina – Colinem Farrellem. Para ma nawet wspólne dziecko – ich syn ma na imię Henry. Ze względu na potomka wciąż utrzymują kontakty.

Alicja Bachelda-Curuś, screen: Instagram
Alicja Bachelda-Curuś, screen: Instagram
Alicja Bachelda-Curuś, screen: Instagram

Jak się ma Alicja Bachleda-Curuś?

Jak podaje Pomponik, ostatni okres nie był zbyt łaskawy dla pięknej aktorki. 36-letnia Alicja Bachleda-Curuś zmaga się z problemami związanymi z nowym projektem oraz brakiem możliwości powrotu do ojczyzny. Jeszcze niedawno, gdy poznała mężczyznę, z którym obecnie się spotyka, była bardzo szczęśliwa:

- Jestem w bardzo dobrym miejscu. Znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć – mówiła.

Jej nowy partner budował w niej przekonanie, że może być kimś więcej niż aktorką, która musi walczyć o każdą rolę.

- Kiedy zostałam mamą, Henio dał mi wymówkę, żeby nie przejmować się tym, że nie ma mnie wszędzie i że nie mogę się gdzieś pojawić. Nie to zajmowało moją głowę. Syn był i jest dla mnie najważniejszy. Moi agenci nadal nie są w stanie tego zrozumieć. A dziecko pozostaje dla mnie priorytetem – opowiada Alicja Bachleda-Curuś.

Zrozumiała już, że to idealny moment na spełnienie swojego marzenia. Alicja Bachleda-Curuś podjęła się produkcji miniserialu o księżnej Marii Tarnowskiej z książąt Światłopełk-Czetwertyńskich.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: fakt.pl
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: fakt.pl
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: fakt.pl

- Będzie to koprodukcja amerykańsko-polska, w której wezmą także udział moje koleżanki i koledzy z Polski. Jeśli nie znajdę odpowiedniej osoby do tej roli, osobiście ją zagram – mówiła krótko po ogłoszeniu projektu.

Jednak gdy rozpoczęły się prace nad produkcją, świat opanowała pandemia koronawirusa. Alicja Bachleda-Curuś nie może spełniać swoich marzeń.

- W Los Angeles życie wciąż jeszcze nie wraca do normy. Byłam w trakcie prac nad projektem, ale wszystko stanęło w miejscu i nie wiadomo kiedy ruszy dalej – mówi gorzko.

Aktorka marzy także o przylocie do Polski, jednak w tym trudnym czasie podróż samolotem budzi w niej strach. Wiadomo także, że tym razem nie przyleci z synkiem, który zostanie z Colinem Farrellem w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: ZBIÓRKA NA RZECZ OSKARŻONYCH W SPRAWIE WYDARZEŃ Z FINAŁU WOŚP W 2019. NA CO MAJĄ ZOSTAĆ PRZEZNACZONE PIENIĄDZE

Jak informował portal Życie: ILE MOŻNA ZAROBIĆ PRACUJĄC W KOŚCIELE LUB NA PLEBANII? STAWKI MOGĄ NAS MOCNO ZASKOCZYĆ

Portal Życie pisał również o… TO JUŻ ROK, ODKĄD NIE MA Z NAMI PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA. NA JAW WYCHODZĄ NOWE FAKTY, PRACOWNICY I SĄSIEDZI WYJAWIAJĄ PRAWDĘ