Alicja Bachleda-Curuś to jedna z polskich aktorek o ogromnych ambicjach. Gwiazda postanowiła, że kariera w Polsce jej nie wystarczy – zdecydowała, że chce doczekać się fanów na całym świecie, dlatego wyjechała do USA.

Istotnie – cały czas otrzymuje angaże do mniej lub bardziej znanych filmów. Fani z chęcią obserwują także, jak radzi sobie w życiu prywatnym – a tutaj jest o czym opowiadać.

Alicja Bachleda-Curuś była w związku z gwiazdą światowego kina – Colinem Farrellem. Para ma nawet wspólne dziecko – ich syn ma na imię Henry. Ze względu na potomka wciąż utrzymują kontakty.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: kultura.onet.pl
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: kultura.onet.pl
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: kultura.onet.pl

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś poznali się na planie filmowym produkcji „Ondine” w 2009 roku. To właśnie wtedy wdali się w romans, jednak ostatecznie każde z nich poszło swoją drogą. Okazuje się, że teraz Colin Farrell znalazł następczynię Polki.

Colin Farrell ma nową ukochaną

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell wciąż utrzymują ze sobą dobre kontakty, głównie ze względu na syna. Teraz, gdy aktor znalazł nową wybrankę, przedstawił ją swojemu potomkowi.

Jak się okazuje, kobieta, z którą się związał, znała go już wcześniej – para spotkała się jeszcze w 2003 roku i już wtedy media informowały o ich romansie, który trwał rok. Jednak teraz media twierdzą, że stare uczucie wróciło.

Mowa o Angelinie Jolie. Jak twierdzi brytyjski magazyn „OK!” Colin Farrell spotyka się z supergwiazdą, która doszła już do siebie po rozstaniu z Bradem Pittem.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: fakt.pl
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: fakt.pl
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Źródło: fakt.pl

Według informatora, na którego powołują się media, gwiazdy są szczęśliwe, że znów są razem. „Oboje są bardzo podekscytowani, że znowu mogą spróbować i sprawdzić, co się stanie” – stwierdziło źródło.

Jak widać, Colin Farrell lubuje się w pięknych kobietach.

Przypomnij sobie o… PORÓD MAŁGORZATY ROZENEK ODBYŁ SIĘ W TAJEMNICY PRZED INNYMI? INTERNAUCI DOPATRZYLI SIĘ PEWNEGO SZCZEGÓŁU. CZY DZIECKO JEST JUŻ NA ŚWIECIE

Jak informował portal Życie: CO SIĘ DZIEJE Z OLĄ KOWALSKĄ? DZIEWCZYNA DODAŁA PIERWSZE ZDJĘCIE PO OPUSZCZENIU SZPITALA

Portal Życie pisał również o… JAK SPRAWDZIĆ CZY JAJKA SĄ ŚWIEŻE? SZYBKIE I NIEZAWODNE METODY