Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o wspólne dziecko. Mimo, że do terminu porodu zostało jeszcze kilka tygodni, to istnieje prawdopodobieństwo, że chłopiec przyszedł na świat wcześniej niż wszyscy przypuszczali.

Małgorzata Rozenek urodziła dziecko?

Wiadomość o ciąży Małgorzaty Rozenek bardzo szybko rozniosła się w całym polskim show-biznesie. Od początku gwiazda podkreślała, że to było długo wyczekiwane dziecko i wraz z mężem nie mogą posiąść się z radości.

Zaledwie kilka dni temu głośno zrobiło się o narodzinach drugiego dziecka Roberta Lewandowskiego. Teraz wszyscy czekają na szczęśliwe rozwiązanie w rodzinie Majdanów.

Odkąd Małgorzata Rozenek doczekała się upragnionej ciąży przez cały czas jest bacznie obserwowana przez dziennikarzy i fotoreporterów.

Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek

Niedawno celebrytka przekazała, że termin porodu został wyznaczony na początek czerwca. Jak się teraz okazuje, bardzo możliwe, że dziecko pospieszyło się i przyszło na świat nieco wcześniej.

Fani zastanawiają się nad tym, odkąd na Intagramie Radosława Majdana pojawił się tajemniczy wpis. Znalazł się pod zdjęciem z ciążowej sesji, na którym przytula się do sporych rozmiarów brzuszka.

Lepszego prezentu na urodziny, nie mogłem sobie wymarzyć #dzidziuśmajdana
- napisał pod fotografią były piłkarz.

Małgorzata Rozenek nie komentuje sprawy

Zaledwie 2 dni temu Małgorzata Rozenek żaliła się fanom na Instagramie odnośnie usilnej potrzeby wicia gniazda podczas ciąży.

Przyznała, że od kilku dni intensywnie pracuje przygotowując pokoik dla swojego malucha. Chciałaby, aby był on w pełni gotowy do przyjazdu dziecka. Czyżby gwiazda przeczuwała, że zbliża się poród?

Mimo, że pod zdjęciem Radosława Majdana w ciągu chwili pojawiło się mnóstwo gratulacji, to nadal ani on, ani jego żona nie ustosunkowali się do tych wieści. Być może sportowiec miał jedynie na myśli to, że spędza swoje urodziny w oczekiwaniu na narodziny syna.

Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek

Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że Małgorzata Rozenek urodziła dziecko w tajemnicy. Może o tym świadczyć już sam fakt, że gwiazda nie publikowała nic na swoim Instastory od ponad doby.

Tymczasem niemal każdego dnia celebrytka wstawia nowe relacje z dnia codziennego. Być może obecnie nie może tego robić z uwagi na pobyt w szpitali i opiekę nad nowonarodzonym synem.

Może zainteresuje Cię to: OGROMNE SZCZĘŚCIE W RODZINIE MAJDANÓW. RADOSŁAW PRZEKAZAŁ NAJNOWSZE WIEŚCI

Polecamy także: RADEK MAJDAN CIESZY SIĘ NA WSPÓLNY PORÓD Z ŻONĄ. NAZYWA JĄ PRZY TYM BARDZO PIESZCZOTLIWIE, JAK

Portal "Życie" informował o: SMUTNE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE MAŁGORZATY ROZENEK. CO OBECNIE NIEPOKOI GWIAZDĘ TVN