Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Przez cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej fani mogą być na bieżąco z tym, co obecnie dzieje się u niej w domu.

Tym razem opublikowała zdjęcie, pod którym podzieliła się z obserwatorami, z jakim problemem przyszło jej się zmierzyć.

Zbliża się termin porodu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek po raz trzeci zaszła w ciążę. Póki co wraz z obecnym mężem Radosławem Majdanem wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Obecna ciąża jest jednak najbardziej medialną ze wszystkich, a gwiazda chętnie dzieli się intymnymi zdjęciami i przemyśleniami.

Małgorzata Rozenek podzieliła się smutny wieściami, źródło: Gala.pl
Małgorzata Rozenek podzieliła się smutny wieściami, źródło: Gala.pl
Małgorzata Rozenek podzieliła się smutny wieściami, źródło: Gala.pl

W opisie pod ostatnim zdjęciem na Instagramie celebrytka podzieliła się smutnymi wieściami tuż przed porodem. Przyznała, że całkowicie przerósł ją ten problem. Wiele osób może być zaskoczonych, co obecnie jest jej zmartwieniem.

Gwiazda TVN napotkała problemy przy urządzaniu pokoju dziecka

Małgorzata Rozenek zdradziła fanom, że jest w trakcie urządzania pokoju dziecka. Zabrała się za to tuż przed porodem. Stan, w jakim znalazła się gwiazda TVN doskonale zna niemal każda matka.

[quote author=""]Wicie gniazda... znacie? Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo, przygotowywać dom na przyjście maleństwa. Mnie dopadło kilka dni temu - wyznała Rozenek.

Nieco dalej napisała, że stało się coś, co kompletnie ją przerosło. Jak się okazuje, problem ten dotyczył koloru ścian w pokoju nowego członka rodziny.

Nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać
- szczerze przyznała celebrytka.

View this post on Instagram

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Przy okazji zareklamowała firmę, która mimo obecnych okoliczności stanęła na wysokości zadania i dostarczyła zamówienie na czas.

Wiele osób może pozazdrościć Małgorzacie Rozenek takich problemów, szczególnie w obliczu ostatnich wydarzeń na świecie.

Zobacz także: TEŚCIOWA MAŁGORZATY ROZENEK WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ O JEJ CIĄŻY. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁA

Może zainteresuje Cię to: OGROMNE SZCZĘŚCIE W RODZINIE MAJDANÓW. RADOSŁAW PRZEKAZAŁ NAJNOWSZE WIEŚCI

Portal "Życie" poleca: KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY