Kilka tygodni temu Ola Kowalska znalazła siw jednym ze szpitali w Londynie, trafiła tam w bardzo ciężkim stanie. Była intubowana oraz wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

Na początku Kasia Kowalska nagrała poruszający film ku przestrodze, opowiadała o ciężkiej chorobie córki i przestrzegała tych, którzy dalej bagatelizują koronawirusa. Szybko usunęła nagranie, ale dalej można znaleźć je w sieci.

Ola Kowalska na szczęście nie miała koronawirusa

Media informowały, że córka Kowalskiej ma 40-stopniową gorączkę, ciężką niewydolność płuc, leży nieprzytomna i korzysta z pomocy respiratora. Te objawy, mimo braku oficjalnego potwierdzenia, odpowiadają oznakom koronawirusa.

Kasia Kowalska i Ola Kowalska. Źródło: Instagram
Kasia Kowalska i Ola Kowalska. Źródło: Instagram
Kasia Kowalska i Ola Kowalska. Źródło: Instagram

Tymczasem menadżer Kasi Kowalskiej przyznał ostatnio, że Ola nie była zarażona koronawirusem – kilkukrotne testy za każdym razem dawały wynik negatywny. Wokalistka nie powiedziała wprost, że jej córka ma koronawirusa, jednak wszystko, co mówiła, zestawiała w kontekście z COVID-19.

Dodatkowo Kasia Kowalska nigdy nie powiedziała, że tak nie jest, mimo licznych plotek na temat choroby swojej córki.

Ola Kowalska opublikowała pierwszą fotografię po wyjściu ze szpitala

Córka Kasi Kowalskiej opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie. Jest to pierwsza fotografia po wyjściu ze szpitala. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna czuje się już dużo lepiej.

Choć wciąż nie wiadomo na co chorowała 23-letnia Ola, widać, że zdecydowanie wróciła do zdrowia. Na zdjęciu pozuje ze swoim przyjacielem Piotrem Zioła. Obydwoje, z ogromnymi uśmiechami na twarzy, pozują w lustrze.

Ola Kowalska. Źródło: instagram.com
Ola Kowalska. Źródło: instagram.com
Ola Kowalska. Źródło: instagram.com

Polecamy również: TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ PO ANI Z "ROLNIK SZUKA ŻONY". UCZESTNICZKA MARZY O POSIADANIU MOTYCYKLU

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI

Portal Życie pisał również o… KATARZYNA DOWBOR JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI ODMIENIŁA ICH ŻYCIE. DOM PANI ANETY JEST TERAZ NIESAMOWITY