Anna i Robert Lewandowscy bardzo chętnie dzielą się swoim życiem z fanami. Ich posty oraz relacje, które udostępniają na Instagramie pozwalają obserwatorom na podpatrzenie tego, jak żyje jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju!

Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy!

Jednak Anna Lewandowska niezbyt chętnie pokazuje to, jak wygląda ich rodzinny dom. Niektórych aranżacji możemy dopatrywać się tylko dzięki poszczególnym zdjęciom. Jednak czujne oko fanów zawsze dostrzeże perełkę.

Jak informuje portal Wirtualna Polska, ostatnio w instagramowej relacji Anna Lewandowska pokazała jak wygląda najważniejsze miejsce w domu pary, czyli salon. W relacji podpisanej jako „coffee time” gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z rodzinnego relaksu. Na fotce widzimy zarówno Klarę, która odpoczywa na kanapie, jak i małą Laurę, która grzecznie leży w swoim leżaczku.

Instagram @annalewandowskahpba

Jak wygląda salon w domu Lewandowskich?

Jak się okazuje, salon jest praktycznie całkowicie przeszklony. Lewandowscy zdecydowali, że na podłodze zagości drewniana podłoga natomiast całości dopełniają bardzo jasne meble. Cały salon urządzony jest w typowo skandynawskim stylu.

Co więcej, fani dostrzegli jednak pewien element wystroju, który kosztował całkiem pokaźną sumę! Na środku salonu znajduje się bowiem kawowy stolik przypominający kształtem klepsydrę. Jest to mebel z kolekcji marki Misa Form, a dokładnie model FOU. Jak się okazuje jego cena to, bagatela, 899 złotych!

Jak więc można się domyślać, Lewandowscy zdecydowali się nie oszczędzać na wystroju swojego domu! Nie ulega jednak wątpliwości, że całość urządzona jest w niesamowicie pięknym stylu!

Instagram @annalewandowskahpba

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY