Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Anna i Robert Lewandowscy. Źródło: Instagram
Anna i Robert Lewandowscy. Źródło: Instagram

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Anna Lewandowska oceniła występ swojego męża

Ania i Robert Lewandowscy zaliczają sukcesy nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Robert Lewandowski jest najlepszym polskim piłkarzem. Na co dzień gra w niemieckim klubie Bayern Monachium. Trzeba przyznać, że narodziny drugiej córki dodały mu skrzydeł.

Podczas sobotniego meczu Bayernu Monachium z Chelsea Londyn Lewandowski strzelił aż dwie bramki, a do tego zaliczył dwie asysty. Tym samym klub, w którym gra Lewandowski zagra w ćwierćfinale Ligii Mistrzów.

Lewandowscy. Źródło: instagram.com
Lewandowscy. Źródło: instagram.com
Lewandowscy. Źródło: instagram.com

Jedno słowo zupełnie wystarczyło

Anna Lewandowska skomentowała wyczyn swojego męża na Instagramie. Popularna trenerka dodała zdjęcie „Lewego” na swoje InstaStories i podpisała je jednym, ale dobitnym słowem.

Maszyn!

- napisała Anna Lewandowska.

Lewandowski. Źródło: instargram.com
Lewandowski. Źródło: instargram.com
Lewandowski. Źródło: instargram.com

Trzeba przyznać, że Robert Lewandowski jest prawdziwą maszyną. Wiele osób uważa, że Robert praktycznie w pojedynkę wyprowadził Bayern Monachium tak daleko. W kolejnym spotkaniu klub, w którym gra Lewandowski zmierzy się z FC Barceloną. Kto wygra, trafia do półfinały Ligii Mistrzów.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA