Julia Wróblewska jest aktorką młodego pokolenia, która dorastała na oczach widzów. Jej pierwszą rolą była gra w filmie „Tylko mnie kochaj”, później znalazła zatrudnienie m.in. w „M jak miłość”.

21-latka, w ostatnim czasie kojarzona także z dyskusyjnymi wypowiedziami oraz osobliwą reakcją po przejechaniu lisa, ujawniła, że chciałaby wyjechać z kraju. Ujawniła już powód oraz termin. O co chodzi? Czy to oznacza, że nigdy więcej nie zobaczymy Zosi w „M jak miłość”?

Julia Wróblewska. Źródło: superseriale.se.pl
Julia Wróblewska. Źródło: superseriale.se.pl
Julia Wróblewska. Źródło: superseriale.se.pl

Julia Wróblewska wyjedzie z Polski na zawsze?

Wygląda na to, że Julia Wróblewska ma poważne plany na niedaleką przyszłość. Jak podaje Super Express, scenarzyści serialu „M jak miłość” ze świadomością, jak niepewna jest przyszłość aktorki na planie, fundują jej bohaterce sporo problemów – serialowa Zosia zdecydowała się na wyjazd do Francji, do swojego taty.

I choć teraz bohaterka wróciła do Polski, w dalszym ciągu nie znalazła miłości, a jej macocha, Joasia, również wyjedzie do Francji. Czy to oznacza, że Zosia zniknie z „M jak miłość”?

„Mentalność ludzi... To nie moja bajka. Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści, w państwie, w którym religia dyktuje prawo (jestem agnostyczką, nie katoliczką i większość ludzi się rzuca i próbuje mnie namawiać i sprowadzać na "dobrą drogę") i w którym niektórzy bezrobotni dostają więcej pieniędzy niż ludzie na etacie” – napisała Julia Wróblewska.

Julia Wróblewska. Źródło: party.pl
Julia Wróblewska. Źródło: party.pl
Julia Wróblewska. Źródło: party.pl

„Znam dwa języki obce na poziomie fluent. Wybrałam studia na kierunku iberystyka. Mam wyprowadzić się już teraz po tym jak zapłaciłam dużo pieniędzy za szkołę i nie zdać tego licencjatu?” – wyznała, co jeszcze trzyma ją w kraju.

„Jak to skończę, załatwię dokumenty, wybiorę destynację (bo mój chłopak i ja nie zgadzamy się w poglądach co do naszych dwóch wymarzonych, więc chcemy iść na kompromis - jeśli będziemy wciąż razem, jeśli nie to celuję w Amerykę Południową), załatwię ubezpieczenie, lokum zamieszkania i porozglądam się za pracą. Dziecka w tym kraju wychowywać na pewno nie będę” – oznajmiła stanowczo.

Przypomnij sobie o… PRZEPOWIEDZIAŁ WYDARZENIA W BEJRUCIE. DALSZY CIĄG WIZJI PRZERAŻA. CZY MAMY SIĘ CZEGO BAĆ

Jak informował portal Życie: DZIADEK SIEDZIAŁ W DOMU OPIEKI I PŁAKAŁ. MIAŁ 80 LAT I WSZYSCY JEGO KREWNI GO ZDRADZILI. ŻYCIE NIE DAWAŁO POWODÓW DO RADOŚCI

Portal Życie pisał również o… NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O RYSZARDZIE KOTYSIE. CO DZIEJE SIĘ Z UWIELBIANYM PRZEZ WIDZÓW PAŹDZIOCHEM