Jak podaje portal "Pikio", pomimo upływu lat serial "Świat według Kiepiskich" cieszy się wśród widzów niesłabnącym zainteresowaniem. Wielu upatruje sukcesu produkcji w świetnych kreacjach aktorskich, które w krzywym zwierciadle ukazują największe przywary Polaków. Ryszard Kotys wcielający się w postać Mariana Paździocha zmaga się z poważnymi problemami. Aktor zdradził, dlaczego nie zdecydował się zrezygnować z pracy na planie.

Problemy Ryszarda Kotysa

Ryszard Kotys jest związany ze "Światem według Kiepskich" od samego początku. Widzowie uwielbiają postać Mariana Paździocha, w którą się wciela. Nie ulega wątpliwości, że jest on postacią barwną, obok której nie sposób przejść obojętnie. Niestety w życiu prywatnym Ryszard Kotys zmaga się z poważnymi problemami.

Niestety stan zdrowia aktora nie jest najlepszy. Odgrywający rolę Mariana Paździocha Ryszard Kotys mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi o czym opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów. Nikt nie spodziewał się, że jego stan jest aż tak zły. Co dzieje sie z aktorem?

YouTube

Niepokojące informaje o stanie zdrowia Ryszarda Kotysa

"Gubię się dosłownie wszędzie. Wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się w mieście... Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Gdy łapię się na tym, że nie wiem, gdzie jestem i dokąd idę, czuję potworny strach. Jestem po prostu przerażony" - powiedział w wywiadzie udzielonym "Onetowi" Ryszard Kotys.

Choć aktor ma świadomość, że choroba staje się dla niego coraz bardziej uciążliwa, nie zamierza rezygnować z aktywności zawodowej. "Praca pozwala mi zapomnieć o... starości. Jest najlepszym lekarstwem na wszystko!" - wyjaśnił. Mamy nadzieję, że zdrowie panu Ryszardowi Kotyzowi pozwoli jeszcze długo realizować się zawodowo.

YouTube

Wyobrażacie sobie "Świat według Kiepskich" bez Ryszarda Kotysa?

To też może cię zainteresować: Bardzo ważne słowa Janiny Ochojskiej. Nie możemy pozostać obojętni na to co się stało, liczy się każda pomoc

Zobac, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ceny za szczepionkę mogą osiągać zawrotne wartości! Ile trzeba będzie zapłacić za specyfik, jeśli wejdzie na rynek

O tym się mówi: Przepowiedział wydarzenia w Bejrucie. Dalszy ciąg wizji przeraża. Czy mamy się czego bać