Jak podaje "Lelum", jasnowidz Wojciech Glanc, na swoim kanale na YouTube przepowiedział 1 sierpnia wybuch w "jakiejś stolicy". Jego wizja się spełniła. Internauci zadali mu pytanie o to, czy będą kolejne wybuchy. Odpowiedź budzi strach...

Przewidziałem wybuch podczas poprzedniej transmisji


YouTube/Wojciech Glanc

Jak sam powiedział, około 46 minuty transmisji na żywo z pierwszego sierpnia, Wojciech Glanc zaczął mówić o wielkim wybuchu, który niestety miał miejsce w Bejrucie. Powiedział wówczas:

Odczuwam jakieś szokujące wydarzenie, które wręcz wbije nas w krzesła. Będzie to, albo wybuch, albo dużo dymu...

Jak przyznał jasnowidz, wyczuł niepokojącą kontynuację katastrofy, tym razem dotyczącą jednej ze stolic europejskich.

Jest mi przykro przyznać, że niestety moja przepowiednia się sprawdziła. Niestety, mam dziwne wrażenie, że to nie jest jeszcze koniec. Cały czas niepokoi mnie muzyka, którą słyszałem podczas mojej wizji.

Cały czas słyszę w wizji piosenkę Barcelona. Jest ona tak podniosła, że może to nie o Barcelonę chodzi. Trudno jest mi zinterpretować ten obraz. Widzę jakiś rodzaj potężnego wybuchu. To ważna stolica w Europie.

Przypomnijmy, że eksplozja była spowodowana pożarem, w wyniku którego zdetonowano 2750 ton azotanu amonu, który był przechowywany w porcie przez sześć lat. Uderzył z siłą trzęsienia ziemi o sile 3,5 stopnia i był odczuwalny aż z Cypru , ponad 200 kilometrów przez Morze Śródziemne.

Według libańskiego Czerwonego Krzyża, wybuch, który we wtorek przetoczył się przez libańską stolicę, spowodował śmierć ponad 100 osób i 4000 rannych.

Jasnowidz 1 sierpnia wyraźnie zaznaczył, że komuś zależy na tym, byśmy otrzymali nową porcję strachu. Co o tym sądzicie?


YouTube/Wojciech Glanc

O tym pisaliśmy: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy

Zerknij: Nagranie z tej mszy świętej obiegło cały świat. Ksiądz podczas jej odprawiania ledwo uszedł z życiem. Co się stało

O tym się mówi: Na horyzoncie kolejne podwyżki. Polacy nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw