Miał 65 lat, kiedy jego życie się zmieniło. Kochał swojego syna przez całe życie. To wszystko wydarzyło się pewnego ranka. Z samego rana usłyszał swój telefon. Zadzwonili do niego i powiedzieli, że spłonęło mieszkanie jego syna. Decyzja zapadła natychmiast. Syn i jego rodzina zamieszkali z nim.

Historia pewnej samotności

Na początku wszystko było w porządku. Dziadek opiekował się wnukami. Syn i synowa pracowali. Każdego wieczoru gromadzili się przy stole, dzieląc się swoimi emocjami i osiągnięciami.

Jednak sytuacja szybko się zmieniła. Synowa zaszła w ciążę po raz trzeci. Syn cały czas denerwował się. I chociaż mieszkanie było duże, syn krzyczał, że jest małe. Synowa urodziła, a tydzień później syn oddał starego ojca do domu opieki. Tego dnia skończył 68 lat. I nikt nawet nie pamiętał, że to jego urodziny.

Na początku syn przyszedł do niego z wnukami. Chłopcy uwielbiali bawić się z dziadkiem i jego przyjaciółmi. Ale ten czas minął szybko. Syn pojawiał się rzadziej i pewnego dnia całkowicie zniknął. Na początku było to trudne.

A teraz ma 80 lat. Nie widział swojego syna od ponad 12 lat. I nawet nie wiedział, jak wyglądają jego wnuki. Po raz pierwszy od lat zastanawiał się, jak to się stało. Kochał swojego syna przez całe życie. Mama chłopca zmarła, gdy miał 10 lat i sam go wychował. Pomagał mu przez całe życie i zawsze starał się robić to, co najlepsze. A w rezultacie jest tu, w bezdusznej placówce.

Za oknem walił deszcz, a po twarzy dziadka zaczęły płynąć łzy. Wciąż myślał, jak jego życie się zepsuło. Po kilku minutach drzwi się otworzyły. Jego przyjaciele weszli do pokoju, byli tak samo samotni jak on. Razem poszli na uroczyste śniadanie.

Do wieczora dziadek czekał, aż przyjdzie do niego rodzina. Jednak tak się nie stało.

„Przyjdą za rok” - pomyślał dziadek i rozpoczął oczekiwanie na następne urodziny.

O tym pisaliśmy: Przepowiedział wydarzenia w Bejrucie. Dalszy ciąg wizji przeraża. Czy mamy się czego bać

Zerknij tutaj: Od 15 czerwca wznawiają działalność sanatoria. Czy pojawią się w nich kuracjusze?