Julia Wróblewska jest aktorką młodego pokolenia, która dorastała na oczach widzów. Jej pierwszą rolą była gra w filmie „Tylko mnie kochaj”, później znalazła zatrudnienie m.in. w „M jak miłość”.

21-latka, w ostatnim czasie kojarzona także z dyskusyjnymi wypowiedziami oraz osobliwą reakcją po przejechaniu lisa, ujawniła, że chciałaby wyjechać z kraju. Ujawniła już powód oraz termin. O co chodzi?

Julia Wróblewska. Źródło: Instagram
Julia Wróblewska. Źródło: Instagram

Julia Wróblewska wyprowadza się z Polski?

„Mentalność ludzi... To nie moja bajka. Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści, w państwie, w którym religia dyktuje prawo (jestem agnostyczką, nie katoliczką i większość ludzi się rzuca i próbuje mnie namawiać i sprowadzać na "dobrą drogę") i w którym niektórzy bezrobotni dostają więcej pieniędzy niż ludzie na etacie” – skomentowała wypowiedź pewnej internautki.

„Znam dwa języki obce na poziomie fluent. Wybrałam studia na kierunku iberystyka. Mam wyprowadzić się już teraz po tym jak zapłaciłam dużo pieniędzy za szkołę i nie zdać tego licencjatu?”

Julia Wróblewska. Źródło: Instagram
Julia Wróblewska. Źródło: Instagram

„Jak to skończę, załatwię dokumenty, wybiorę destynację (bo mój chłopak i ja nie zgadzamy się w poglądach co do naszych dwóch wymarzonych, więc chcemy iść na kompromis - jeśli będziemy wciąż razem, jeśli nie to celuję w Amerykę Południową), załatwię ubezpieczenie, lokum zamieszkania i porozglądam się za pracą. Dziecka w tym kraju wychowywać na pewno nie będę” – napisała cytowana przez Super Express młoda aktorka.

Wygląda na to, że jej życiowe plany zostały zweryfikowane. Myślicie, że – jak w wielu innych przypadkach – wisienką na torcie, ostatecznym impulsem do tego postanowienia były minione wybory prezydenckie?

Przypomnij sobie o… RODZINA PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA ZMAGA SIĘ Z PROBLEMAMI. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: KTÓRE KĄPIELISKA SĄ OTWARTE? SPRAWDZAMY GDZIE MOŻNA DZISIAJ PRZYJEMNIE SPĘDZIĆ CZAS

Portal Życie pisał również o… KONDOLENCJE PŁYNĄ DO TOMASZA RACZKA. DZIENNIKARZ PRZEŻYWA TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE