Jak podaje portal "Pomponik", rodzina tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka musi się mierzyć nie tylko ze stratą, ale także ze sprawami urzędowymi związanymi z pochówkiem męża Agnieszki Woźniak-Starak. Okazuje się, że sprawy nie udało się jeszcze rozwiązać.

Bolesna rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia minie rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zginął w wypadkułodzi motorowej, do którego doszło na jeziorze Kisajno, które znajduje się przy posiadłości rodzinnej Woźniaków-Staraków w Fuledzie.

To właśnie na terenie posiadłości rodzina i żona producenta postanowili go pochować. Bardzo szybko okazało się, że taka forma pochówku jest niezgodna z obowiązującymi w naszym kraju przepisami. Sprawa dotycząca wyboru miejsca wiecznego spoczynku nadal się toczy, pomimo, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka przeniesiono z Fuledy na jeden z warszawskich cmentarzy.

pomponik.pl

Rozprawa w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka

Rozprawa ma mieć miejsce 4 sierpnia 2020 roku. Proces ma się toczyć bez obecności mediów, a na sali sądowej będą mogły przebywać tylko strony postępowania. Zapewne ani rodzina producenta, ani jego żona Agnieszka Woźniak-Starak nie spodziewali się, że sprawa będzie ciągnęła się tak długo.

Z pewnością tocząca się przed sądem rozprawa nie będzie dla bliskich Piotra Woźniaka-Staraka łatwa, tym bardziej, że zbliża się pierwsza bolesna rocznica tragicznej śmierci producenta.

YouTube

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Magda Mołek zniknie ze stacji TVN? Dziennikarka postanowiła skierować swoją karierę na inne tory

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Potężna zmiana w sposobie wypłaty świadczenia 500 plus. Wielu rodzicom się to nie spodoba, co oznaczają nowe pomysły

O tym się mówi w Polsce: Trzeba przygotować się na dynamiczną pogodę. IMGW nie zostawia złudzeń, będzie gwałtownie, przyjdą burze z ulewami

O tym się mówi na świecie: Papież emeryt Benedykt XVI "krucho wygląda". Co się dzieje z Papieżem. Niepokojąca relacja