Jakie imię będzie miało dziecko popularnej aktorki? Media od długiego czasu spekulowały na ten temat. Teraz mamy oficjalne informacje wprost od przyszłej mamy!

Nowe wieści wprost od Barbary Kurdej - Szatan!

Jakiś czas temu Barbara Kurdej - Szatan i Rafał Szatan podzielili się ze swoimi fanami niesamowicie radosną informacją. Okazało się, że para oczekuje swojego drugiego dziecka. Czas biegnie nieubłaganie i jak się okazuje, maluszek przyjdzie na świat już niedługo, bowiem termin porodu zaplanowany jest na przełom sierpnia i września.

W związku z tym, że Barbara Kurdej - Szatan cieszy się naprawdę sporym gronem fanów, wszyscy nieustannie obserwowali rozwój jej ciąży. Aktorka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na swoim instagramowym profilu, jednak dopiero niedawno potwierdziła, jakie imię wybrała wspólnie z mężem dla swojego maleństwa.

Instagram @kurdejszatan

Jak będzie miał na imię synek aktorki?

- Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio - wyznała Barbara Kurdej - Szatan podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Plotek.

Okazuje się więc, że para zdecydowała się nadać synkowi bardzo tradycyjne imię. Przypomnijmy, że imię Henryk otrzymał także, urodzony niedawno syn Małgorzaty Rozenek - Majdan i Radosława Majdana.

Fani popularnej aktorki nie mogą już doczekać się chwili, kiedy mały Henryk przyjdzie na świat. Czy gwiazda równie chętnie podzieli się zdjęciami swojego drugiego dziecka i opublikuje je na Instagramie? To okaże się juz niebawem!

Instagram @kurdejszatan

To również może Cię zainteresować: MAGDA MOŁEK ZNIKNIE ZE STACJI TVN? DZIENNIKARKA POSTANOWIŁA SKIEROWAĆ SWOJĄ KARIERĘ NA INNE TORY

Portal „Życie” pisał również o: PIOTR ŻYŁA MA NOWĄ PARTNERKĘ. BYŁA ŻONA SKOCZKA NARCIARSKIEGO NIE POZOSTAWIŁA NA NIM SUCHEJ NITKI

Jak informował również portal „Życie”: OSTRA KRYTYKA W KIERUNKU MAŁGOSI I PAWŁA Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY". INTERNAUCI BYLI BEZWZGLĘDNI