Jak podaje portal "Super Express", Barbara Kurdej-Sztan zachorowała na boreliozę przed 7 laty. Niestety podejmowane leczenie nie przynosiły pożądanych efektów w związku z czym aktorka odkładała na później plany ponownego zajścia w ciążę. Choć udało się jej zajść w ciążę i już wkrótce na świat przyjdzie jej synek, choroba nie odpuszcza.

Choroba Basi Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan wykonała w trakcie ciąży badaia na boleriozę. Niestety ich wyniki nie napawają optymizmem choroba jest nadal aktywna, o czym aktorka poinformowała w wywiazie udzieonym magazynowi "Viva!".

"Badania, które robiłam dwa lata temu, wykazały, że borelioza jest nadal aktywna" - zdradziła Basia Kurdej-Szatan. Aktorka zapewniła także, że czuje się dobrze i nie bierze rzadnych leków. Z jej słów wynika, że ze spokojem podchodzi do swojego stanu zdrowia i zdradziła w jaki sposób walczy z chorobą.

"Wcześniej leczyłam się także naturalnie – dietą, prądami, ziołami. Prądów od dawna nie robię. Ostatnio też jem normalnie, postanowiłam, że w ciąży nie będę sobie odmawiała niczego. Nie wiem więc, dlaczego czuję się dobrze, ale cieszę się, że tak jest. Albo mój organizm sobie z tym radzi, albo mój aktywny tryb życia sprzyja walce z tą chorobą" - zdradziła Basia Kurdej-Szatan.

Instagram/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan w "M jak miłość"

Jeszcze niewiadomo, czy Basia Kurdej-Szatan wcielająca się w postać Joasi wróci do pracy na planie "M jak miłość" i kiedy ewentualnie taki powrót miałby nastąpić. Aktorka zapewniła jednak, że nie zamierza rezygnować z kariery zawodowej.

"Zobaczymy, ile będę miała propozycji i czy one w ogóle będą. Ale nie zamierzam od razu wracać do pracy" - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan.

Instagram/kurdejszatan

Macie nadzieję na szybki poerót Basi Kurdej-Szatan do seriau "M jak miłość"?

To też może cię zainteresować: Poruszający wywiad Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z córkami. Opowiedziała o relacjach z dziećmi i życiu bez Pawła Królikowskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jasnowidz przewidział sytuację, która wydarzyła w Bejrucie? Na początku sierpnia do sieci trafiło tajemnicze nagranie

O tym się mówi: Wrócą obostrzenia związane z koronawirusem. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia rozwiał wątpliwości