Joanna Liszowska to znana polska aktorka, która w 2010 roku wzięła ślub ze szwedzkim przedsiębiorcą, Olą Serneke. Okazało się jednak, że – choć nigdzie się tym nie chwaliła – ich związek nie przetrwał próby czasu, a zakochani rozwiedli się.

Aktorka ma dwie córki z Olą Serneke. Już od jakiegoś czasu nie brała udziału w życiu publicznym, w show-biznesie niemal się o niej nie mówiło, gdyż nie pojawiała się na imprezach branżowych, lecz wierni fani obserwowali jej działalność oraz profil na Instagramie, na którym pojawiało się sporo nowych publikacji.

Tym razem ucichła również w mediach społecznościowych. Jaki jest tego powód? Jak podaje Pomponik, Joanna Liszowska prawdopodobnie trafiła do szpitala. W jakich okolicznościach?

Joanna Liszowska. Źródło: Instagram
Joanna Liszowska. Źródło: Instagram

Joanna Liszowska jest w szpitalu?

Choć nie pojawiała się o ściankach, nie zapomniano o niej – Joanna Liszowska w dalszym ciągu pracuje jako aktorka, w ostatnim czasie można było oglądać ją m.in. w serialu „Przyjaciółki”.

Przed kilkoma tygodniami ujawniono, że wśród osób pracujących na planie wykryto zarażenie koronawirusem. Wiadomość ta nie była tylko plotką – została już potwierdzona, nie wiadomo natomiast, kto zmaga się z koronawirusem.

Według informacji podawanych przez media to właśnie Joanna Liszowska toczy bój z COVID-19. Inną zarażoną aktorką jest prawdopodobnie także Małgorzata Socha, u której koronawirus ma jednak łagodniejszy przebieg.

Joanna Liszowska. Źródło: Instagram
Joanna Liszowska. Źródło: Instagram

Według mediów Joanna Liszowska znalazła się w szpitalu, stąd jej nieobecność w mediach społecznościowych i brak jakichkolwiek komentarzy dotyczących całej sprawy. Nie wiadomo, jak się obecnie czuje.

„Testy stwierdziły obecność wirusa u kilkunastu osób” – ujawnił reżyser „Przyjaciółek”, Grzegorz Kuczeriszka. Nie podał jednak nazwisk aktorów i członków ekipy.

Przypomnij sobie o… RODZINA PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA ZMAGA SIĘ Z PROBLEMAMI. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: KTÓRE KĄPIELISKA SĄ OTWARTE? SPRAWDZAMY GDZIE MOŻNA DZISIAJ PRZYJEMNIE SPĘDZIĆ CZAS

Portal Życie pisał również o… KONDOLENCJE PŁYNĄ DO TOMASZA RACZKA. DZIENNIKARZ PRZEŻYWA TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE