Zenek Martyniuk to o jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Król disco polo jest znany już od lat. Wydał 17 albumów, przy czym największą sympatię i popularność przyniosły mu dwa ostatnie, „Przekorny los” i „Zaczarowana wyspa”.

Zenek Martyniuk za każdy ze wspomnianych krążków otrzymał status diamentowej płyty, przekraczają 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Gwiazdor próbował również sił jako solowy wokalista i w 1994 roku wydał album „Wspomnienie”, lecz dużo większą popularność zdobył, grając z zespołem Akcent.

Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube

Jaki prywatnie jest Zenek Martyniuk?

Wiele gwiazd po zdobyciu ogromnej popularności zmieniło się nie do poznania. Chwila sławy może zmienić człowieka na dobre. Czy podobnie było w przypadku Zenka Martyniuka?

Ida Nowakowska, tancerka i prowadząca program „Pytanie na Śniadanie” w TVP, zdradziła jaki Zenek Martyniuk jest naprawdę. Kobieta miała przyjemność pracować z królem disco polo, dzięki temu bliżej go poznała.

Ida Nowakowska zdradziła dla serwisu Plotek.pl, że gdy gasną światła fleszy i błyski kamer, Zenek Martyniuk jest… taki sam! Król disco polo nie zgrywa gwiazdora. Jest życzliwym i szczerym człowiekiem.

Jak gasną wszystkie reflektory, to jest dokładnie taki sam - miły, ciepły, szlachetny. To w nim najbardziej szanuję. Wydaje mi się, że dzięki temu jeszcze bardziej lubię jego muzykę

- zdradziła dziennikarka TVP dla serwisu Plotek.pl.

Ida Nowakowska. Screen: Instagram
Ida Nowakowska. Screen: Instagram
Ida Nowakowska. Screen: Instagram

Dziennikarka TVP zdradziła szczegóły

Ponadto Ida Nowakowska opowiedziała o pewnej sytuacji, która przytrafiła się Zenkowi Martyniukowi. Popularny gwiazdor po swoim koncercie został oblężony przez fanów. Wszyscy prosili go o zdjęcia i autografy. Co ciekawe, Martyniuk nikogo nie ominął. Cierpliwie pozował do zdjęć i podpisywał zdjęcia fanów.

Wszystko wskazuje na to, że Zenek Martyniuk nie zgrywa gwiazdora. Zarówno prywatnie, jak i przed kamerami, jest tym samym miłym i życzliwym człowiekiem.

Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube
Zenek Martyniuk z żoną oraz Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: Youtube

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA