Od pewnego czasu popularny gwiazdor disco polo - Zenek Martyniuk, nieustannie musi myśleć o przyszłości swojego syna. 31-letni Daniel niezbyt przejmuje się bowiem swoim życiem, a przede wszystkim konsekwencjami swoich czynów.

Daniel Martyniuk miał spore problemy z prawem

Syn Zenka Martyniuka już niejednokrotnie był zatrzymywany przez policję za swoje przewinienia. Jednak tym razem sprawa była na tyle poważna, że Daniel Martyniuk stanął przed sądem.

Jak informuje portal Super Express Danielowi został postawiony zarzut posiadania narkotyków. W przebiegu sprawy sąd uznał mężczyznę za winnego postawionych mu zarzutów. Jednak, jak się okazuje wyrok który usłyszał syn Zenka Martyniuka, jest dużo łagodniejszy niż ten, którego oczekiwano.

Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: jastrzabpost.pl

Za zarzut posiadania narkotyków, sąd mógł skierować Daniela Martyniuka na 3 lata pozbawienia wolności. Okazuje się jednak, że wymiar sprawiedliwości zastosował łagodniejszy wyrok. Daniel trafi do więzienia tylko na 5 miesięcy.

Mężczyzna poniesie także koszty sądowe w wysokości 2 tysięcy złotych, a także przekaże 120 złotych do Skarbu Państwa. Ponadto Daniel Martyniuk jest zobowiązany do odbycia 20 godzin prac społecznych.

Czy Zenek Martyniuk wybaczył swojemu synowi?

Zenek Martyniuk bardzo przeżył wybryki swojego syna. Daniel jest jego jedynym dzieckiem, a każdego jego potknięcie przysparza gwiazdorowi disco polo dużo smutku i zmartwień. Król disco polo wierzy jednak w przemianę swojego syna i ufa, że ten się w końcu zmieni.

Co tu wybaczać? To mój jedyny syn. Czasem w życiu błądzi, ale naprawdę nie jest zły. Każdy z nas popełnia większe i mniejsze błędy. Teraz Daniel trochę się uspokoił. Ostatnio nie mamy z nim żadnych problemów

- powiedział Zenek Martyniuk w rozmowie z „Super Expressem”.

Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube

Ponadto gwiazdor disco polo dodał, że jego syn jest również kochającym ojcem. Daniel ponoć nie może się doczekać przyjazdu jego córki. Dziewczynka ma zawitać ze swoją mamą na Podlasie, gdzie przebywa rodzina Martyniuków.

Daniel naprawdę bardzo kocha córkę i bardzo czeka na ich przyjazd, bo dawno się nie widzieli

- dodał Zenek Martyniuk.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA